Efekty regularnego spożywania NUTRIVI. (2).

Zwiększenie elastyczności i nawilżenia skóry
Zapobieganie zmarszczkom i przebarwieniom
Dostarczenia dodatkowych przeciwutleniaczy w celu ochrony komórek
Wzmocnienie paznokci i włosów
Spowolnienie procesów starzenia się m. in. kości, stawów,
Spowolnienie procesów starzenia naczyń krwionośnych i innych organów.
Wzmocnienie stawów, regeneracja tkanki chrzęstnej
Co to jest Nutrivi Revicoll?
Nutrivi Revicoll to produkty, które dostarczają Twojemu organizmowi niezbędnych substancji dla zachowania pięknego wyglądu, zdrowia i dobrego samopoczucia. Nowatorska linia Nutrivi jest niezwykłym połączeniem 100% liofilizowanego kolagenu oraz liofilizatów warzyw i owoców, dzięki czemu stanowi wyjątkowy koncentrat dostarczający Twojemu organizmowi witamin, minerałów i mikroelementów niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.
Liczne badania wykazują, iż zdrowie i dobra kondycja skóry zależą od składników, które dostarczasz organizmowi od wewnątrz. Substancje odżywcze, witaminy i mikroelementy są konieczne do produkcji i utrzymania zdrowych komórek oraz zwalczania oznak starzenia się skóry. Unikalna kompozycja składników Nutrivi stymuluje biologiczny proces odnowy, uzupełniając deficyt kolagenu w organizmie, skutecznie zwalcza wolne rodniki i dostarcza składników odżywczych tam,  gdzie są one najbardziej potrzebne.
Produkt nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników ani substancji słodzących, dlatego jego charakterystyczny smak to nic innego jak 100% natury!
Nutrivi Revicoll to innowacyjny preparat, łączący w sobie moc natury i nauki, zamkniętą w poręcznej saszetce. Preparat przygotowany jest w formie sypkiej co, w porównaniu do innych nutrikosmetyków i suplementów diety w formie tabletek, znacznie przyspiesza wchłanialność niezbędnych składników potrzebnych Twojemu organizmowi do zachowania zdrowia i urody.

W sprawie zakupu NUTRIVI proszę pisać lub telefonować: Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>