Ecorell-oferta dla sklepów ekologicznych!

Szanowni Państwo! Dlaczego Ecorell jest doskonałą ofertą? 

Po pierwsze uzupełnia dotychczasową ofertę sklepu o produkt, który jest bardzo często kupowany i użytkowany przez wszystkich konsumentów. Jak pokazują badania rynku, które nasza firma przeprowadziła wspólnie z Akademią Ekonomiczną w Krakowie i Wyższa Szkołą Zarządzania w Nowym Sączu klienci sklepów ekologicznych oraz osoby, dla których środowisko naturalne ma wysoką wartość jak do tej pory nie spotkali się z ofertą proszku do prania o właściwościach ekologicznych potwierdzonych przez powszechnie znane i uznawane certyfikaty. Na rynku można spotkać kilka produktów, które rzekomo są przyjazne dla środowiska, ale to nie zostało jak dotąd potwierdzone przez żadne certyfikaty ekologiczne.


Ecorell taki certyfikat posiada i to taki, którego kryteria ekologiczne są najbardziej wymagające!!! Po drugie…..


Po drugie sposób pakowania Ecorella jest bardzo komfortowy. Umożliwia on sprzedaż zarówno pojedynczych porcji proszku (dla jednego prania) w postaci saszetek jak również zbiorczego pudełka (10 saszetek) o praktycznych rozmiarach i sposobie zamykania. Nasz produkt posiada nadane osobne kody kreskowe tak dla kartonu zbiorczego (30 pudełek), jak
i dla pudełka (10 saszetek) oraz dla pojedynczej saszetki.


To co jest bardzo ważne to szczelność saszetki, dzięki czemu na zewnątrz nie wydobywa się żaden zapach, co ma szczególne znaczenie przy sprzedaży w sklepie żywności.


Kolorowe, praktyczne pudełko stanowi bardzo ciekawą formę graficzną, która przyciąga wzrok klienta. Pudełko nie zajmuje dużo miejsca tak na półce jak i przy kasie – sprzedaż na zasadzie dóbr impulsywnych lub jako „wydawanie reszty”, albo jako gratis od sklepu dla bardzo dobrych klientów.


Sposób pakowania jest też bardzo komfortowy dla użytkownika. Nie wymaga on żadnego kontaktu ze skórą, co jest szczególnie ważne dla osób z dolegliwościami alergicznymi
i astmatycznymi. Ecorell jest produktem dedykowanych właśnie dla tych osób oraz osób poszukujących produktów wysokiej jakości z zachowaniem ekologicznego charakteru potwierdzonego odpowiednimi certyfikatami. Komfort zakupu opiera się też na możliwości zakupu pojedynczej porcji do prania (1 saszetka) jak i zgrabnego pudełka, którego zawartość wystarcza na 10 prań, ponieważ wyeliminowane jest ryzyko złego dozowania. Klient ma pełną kontrolę nad kosztami prania, czego nie można powiedzieć o kilku kilogramowych plastikowych torbach z tradycyjnymi proszkami do prania, które zajmują w łazience dużo miejsca i zamrażają na dłuższy czas sporo gotówki. Ecorell pod tym względem jest inny.
Ecorell posiada opakowanie zaprojektowane specjalnie na potrzeby polskiego rynku i gusta polskiego konsumenta. 


Po trzecie Ecorell jest koncentratem, a te jak wiadomo są sprawdzoną, bardzo dobrą formą dla handlu. Zajmuje mało powierzchni handlowej a dostarcza szybko dużego obrotu. Małe pudełko Ecorella to równowartość 10 prań, czyli około 5 tradycyjnych pudełek proszku do prania o zawartości 400 gram. 


Po czwarte Ecorell jest na polskim rynku całkowita nowością!!! Nie ma jak do tej pory w handlu żadnego proszku do prania z ekologicznym certyfikatem, który zostałby nadany dla produktu sprzedawanego na polskim rynku. Ecorell jest także produktem dedykowanym dla osób z dolegliwościami alergicznymi i astmatycznymi, dla których nie było jak do tej pory produktów tego rodzaju. 


Po piąte dystrybucja Ecorell nie jest obciążona kosztami pośredników – nasza firma jest jedynym i bezpośrednim dystrybutorem, a także kosztami dużej reklamy medialnej, której koszty jak wiadomo na końcu ponosi klient. Sklepom dostarczamy plakaty i ulotki informujące o właściwościach Ecorella. 


Po szóste – wspieramy małe sklepy!. Ecorell nie jest i nie będzie sprzedawany w sklepach o dużych powierzchniach (super i hipermarkety), ponieważ zaprzecza to idei marki ekologicznej jaka jest Ecorell.


Po siódme – Ecorell jest przede wszystkim produktem o bardzo dobrej jakości, co zostało już dwukrotnie potwierdzone w testach konsumenckich w Szwecji (Ecorell został uznany za najbardziej skuteczny proszek do prania!). W Szwecji nasz proszek sprzedawany jest pod nazwą RENT (rent po szwedzku oznacza: czysty). Tak więc po pierwsze efekt (prania), po drugie ekonomia (sprzedaży, zakupu i prania) i ekologia (potwierdzona certyfikatem i właściwościami) są wyznacznikiem dla naszego produktu. Ecorell jest po prostu bardzo dobrym produktem.


Zapraszamy do współpracy!!!


 


Zamówienia prosimy kierować na adres: Jacek Roik, jroik@manpol.net , tel. 0-14, 621-53-48 (20.00-21.00) Osoby indywidualne również mogą zamawiać Ecorell!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>