Dziesiąty ?Przepis na zdrowie? cykliczna audycja w Diecezjalnym Radio RDN Małopolska-dzisiaj była mowa o znaczeniu wysiłku fizycznego dla zdrowia.

W dniu dzisiejszym rozmawiałem z Redaktorem Jerzym Olszówką – www.rdn.pl , jurek@rdn.pl o bardzo ważnym problemie z jakim boryka się współczesny Człowiek. Fantastyczne osiągnięcia cywilizacji pozbawiły nas możliwości chodzenia na własnych nogach. Wszędzie się spieszymy, nie mamy czasu chodzić,  ?naszymi nogami? są współczesne samochody! Miałem pacjenta, który po paczkę samochodów do kiosku oddalonego 100 metrów od domu,  jechał samochodem! A kto z nas chodzi codziennie 10 000 kroków na własnych nogach? Ruch może zastąpić lekarstwo, odwrotna sytuacja nie jest możliwa?..

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

RADIO RDN Małopolska- www.rdn.pl jest lokalnym środkiem informacji i ewangelizacji w południowej Polsce. Radio działa od 1993 r. i nadaje całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i części Podkarpacia na trzech częstotliwościach: 103,6 FM w regionie Małopolskim i części Podkarpacia, 101.2 FM w regionie nowosądeckim oraz 88,3 FM w regionie Krynicy. Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej.

Program Radia jest tworzony i nadawany z centrali Radia w Tarnowie oraz ze studia lokalnego w Nowym Sączu przy współpracy korespondentów lokalnych w Bochni, Brzesku, Dębicy i w innych ośrodkach regionu.
Swoim zasięgiem obejmujemy około 1.5 mln potencjalnych słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 120 kilometrów od Tarnowa.

Radio RDN Małopolska realizując oczekiwania i potrzeby słuchaczy regionu jest atrakcyjnym radiem informacyjno-muzycznym, dobrym i opiniotwórczym radiem lokalnym oraz nowoczesnym radiem ewangelizacyjnym. Te podstawowe cele radia realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych. Słuchalność tygodniowa Radia RDN Małopolska wynosi prawie 400 tysięcy osób (dane SMG/KRC Brown Millward za cały 2007 rok).

Link do wysłuchania wszystkich audycji:

http://www.rdn.pl/info_polecamy/index.php?rdn=rdn_pol20090466

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>