Dzienniczek odchudzania Barbary S. Dzień szósty!

Moja Pacjentka zmierza do 7 dnia kuracji. Będzie to dzień pierwszego ważenia po rozpoczęciu Diety Cambridge. Widzieliśmy się w Gabinecie! Pani Barbara S. jest bardzo zadowolona z efektów kuracji odchudzającej! Tryska humorem i optymizmem! Pytała się czy może oprócz zielonej herbaty korzystać z dobrodziejstw wynikających z picia herbaty czerwonej?Oto kolejna relacja z internetowego serialu „O-jak odchudzanie”! ……Jak najbardziej można uzupełniać płyny w ciągu dnia i tym napojem(oczywiście wszystkie płyny bez cukru!). Ponadto można żuć gumę bezcukrową! Moja Pacjentka podała trzy z pięciu rodzajów zup, które Jej najbardziej smakują!

Uff, ale dziś było gorąco. Może to nawet dobrze, przy takich temperaturach zupełnie nie chce się jeść. Po przebudzeniu wypiłam 1/2 litra wody, potem kawkę. O 10-tej batonik czekoladowy i do tego zielona herbata. Wodę kupuję w pojemnikach 5-litrowych – opróżniam je dosyć szybko.

Na obiad – zupa jarzynowa i woda. Wieczorem – napój waniliowy.

Mam już swoje ulubione zupy : jarzynową, grzybową i żurek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>