Dzienniczek odchudzania Barbary S. Dzień 7 i 8!

Dzisiejszy zestaw posiłków był następujący : kawa + batonik waniliowo-brzoskwiniowy, woda, herbata zielona, zupa jarzynowa, woda, herbata…..

Siódmy dzień diety.

Dzisiejszy zestaw posiłków był następujący : kawa + batonik waniliowo-brzoskwiniowy, woda, herbata zielona, zupa jarzynowa, woda, herbata.

Pozwoliłam sobie na luksus wypicia kawy w kawiarnii – zawsze jakoś lepiej smakuje. Nie ukrywam, że do kawy z ekspressu dodałam trochę mleka. Mam nadzieję, że takie małe odstępstwo nie wpłynie negatywnie na moje odchudzanie. Wieczorem wypiłam napój truskawkowy i wodę.

Cały dzień czekałam na wieczorne ważenie po 7 dniach diety.

Tutaj niestety zawód – waga nie drgnęła.

Szczerze mówiąc liczyłam na jakis ubytek wagi, choćby niewielki, ale z drugiej strony wiem, że mam raczej słabą przemianę materii wobec czego efekt diety nie będzie natychmiastowy.

Ósmy dzień diety.

Śniadanie składało się z kawy i batonika z czerwonych owoców. Do południa tylko woda i herbata zielona. Na obiad – zupa grzybowa plus woda. Na podwieczorek kawa i herbata zielona, na kolację – napój z owoców leśnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>