Dzień Drzwi Otwartych 1 lutego 2014 r. w placówkach onkologicznych w Polsce!

1 lutego w placówkach onkologicznych na terenie całej Polski odbędzie się Dzień Drzwi Otwartych. W tym dniu będzie można wykonać bezpłatne badania, skorzystać z konsultacji z lekarzem oraz uzyskać informacje na temat chorób nowotworowych. Dzień Drzwi Otwartych organizowany jest od 14 lat przez Polską Unię Onkologii w związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem (jest to zawsze sobota najbliższa dacie 4 lutego).

Dodatkowo akcja wspomagana jest działalnością młodzieży ze szkół pondgimnazjalnych biorących udział w Programie „Mam Haka na Raka” (www.mamhakanaraka.pl). Młodzież zachęca lokalne społeczności do udziału w badaniach służących wczesnemu rozpoznawaniu nowotworów, a także propaguje postawy prozdrowotne rozdając ulotki edukacyjne.

Gorąco zachęcamy do informowania o tym wydarzeniu oraz zapraszamy wszystkich do skorzystania z możliwości podwyższenia swojej wiedzy na temat chorób nowotworowych i skorzystania bezpłatnie z dodatkowych badań diagnostycznych.

Szczegółowy grafik aktywności, jakie będą miały miejsce w placówkach onkologicznych na terenie całego kraju, można znaleźć na stronie internetowej Polskiej Unii Onkologii: www.puo.pl

Pozdrawiam

Aneta Sobiesiak

Aneta Sobiesiak │ Account Assistant

24/7Communication Sp. z o.o., ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa, Poland
Tel: +48 (22) 279 11 00 │ Dir: +48 (22) 279 11 29
aneta.sobiesiak@247.com.pl │ www.247.com.pl │ facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>