Dzięki owczarkom owca syta i wilk cały!

Szanowni Państwo, Wilk to majestatyczne, piękne zwierzę, stanowiące część polskiej przyrody. Dziś potrzebuje szczególnego wsparcia w Tatrach. Dlatego zwracam się ponownie do Państwa z prośbą o pomoc dla wilków. Proszę przekazać nam darowiznę 35, 70 lub 120 złotych, dzięki której będziemy mogli lepiej chronić wilka w polskich Tatrach. W tym celu należy skorzystać z formularza lub wpłacić wybraną kwotę na numer konta 57 1030 1999 7111 0003 7700 7168. Dzięki tym psom pasterskim stada owiec będą bezpieczne. W tym roku Tatrzański Park Narodowy po raz pierwszy od wielu lat zgodził się na wypas owiec na halach, znajdujących się na jego obszarze.

Służyć to ma ochronie przyrodniczego bogactwa tych górskich pastwisk. Z drugiej strony może to rodzić konflikty między wilkami a pasterzami owiec. Niezabezpieczone owce na otwartych górskich przestrzeniach są ogromną pokusą dla tych dużych drapieżników. Dlatego WWF chce przekazać tatrzańskim hodowcom owczarki podhalańskie do ochrony ich stad. Każda złotówka to realna pomoc dla baców i szansa na harmonię w przyrodzie, to szansa dla budowania dobrego wizerunku polskich wilków. Mamy nadzieję, że z Państwa wsparciem uda nam się to uczynić. Serdecznie dziękuję, Stefan Jakimiuk www.wwf.pl Kierownik projektu WWF Polska „Duże drapieżniki w Polsce” P.S. Dziękujemy tym z Państwa, którzy już wpłacili nam darowiznę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>