Dwa rewelacyjne kremy do twarzy dla Pań !

Nie znam Kobiety, która by nie chciala wyglądać piękniej na twarzy ! Nie ma znaczenia dla Płci Pięknej jaką ma wpisaną w dowodzie osobistym datę urodzenia ! Wiem rownież, że wygląd twarzy jest lustrzanym odbiciem równowagi wewnętrznej  organizmu ! Nie bez powodu mówi się w języku potocznym, że zmarszczki powstaja na wskutek stresów ! Jestem pewien z każdym dniem, że dwa kosmetyki produkowane przez izraelska Firmę Dr Nona mogą wielu Kobietom przywrócić radość życia ! Mam tu na myśli : dynamiczny krem nawilżający oraz balsam przeciwzmarszczkowy wokół oczu ! ….

Pierwszy z kosmetyków jest niezastąpiony jako środek tonizujący i odmładzający, działający miejscowo i ogólnie. KRÓL KREMÓW, bo tak jest nazywany jest zdolny uzdrowić i odmłodzić skórę osoby nawet w podeszłym wieku, opóźnic procesy starzenia się w każdym wieku ! Szczególną właściwością kremu są zdolności wzmacniające organizm przy neurozach i neurastenii, jak również w stanach psychicznego i fizycznego wyczerpania. Ma on jeszcze o wiele więcej właściwości ! Drugi z kosmetyków skomponowany z wielu składników, usuwa obrzęki, „worki ” pod oczyma i zasinienia ! Objawy te są wynikiem zmęczenia , napięcia nerwowego, bólu, stresu, depresji lub mogą wskazywać na zaburzenia funkcji różnych układów organizmu. Balsam nie tylko likwiduje zewnętrzne objawy, wpływa także korygująco na ich przyczyny. Balsam daje Kobiecie mlodość, usuwając drobne zmarszczki, tonizując tłusta skórę. Oba kosmetyki należy nakładać cienką warstwą na czystą i wilgotną skórę ! Oba kosmetyki wystarczają na niewiarygodnie długi czas i są konfekcjonowane w opakowaniach po 75,0 ml. Działają na poziomie komórki ! Zapraszam na konsultacje w tej sprawie nie tylko Panie ale rownież Mężczyzn ! Można do mnie telefonować codziennie pomiędzy godziną 20.00 a 21.00- tel. 14 – 621 53 48 lub do Gabinetu Prywatnego – tel. 14- 621 18 49, od poniedzialku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00. A Moje Pacjentki, które są w posiadaniu tych dwóch kosmetyków z Morza Martwego proszę o podzielenie się swoimi odczuciami przy ich stosowaniu !


Tarnów, dnia 27.03.04 r.                 Jacek Roik .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>