Drodzy Rodacy w Kraju i na świecie!

Zapraszamy Was do odwiedzania nas na naszej stronie internetowej – www.back2nature.net (strona w języku angielskim), lub w którymś z naszych 7 sklepów z naturalnymi środkami zdrowotnymi i kosmetykami, w Chicago i na przedmieściach. Na naszej stronie domowej jest ikonka, która pozwoli Wam wejść do miesięcznika „Zdrowie, Uroda i Życie” w języku polskim, wydawanym przez nas od ok. 30 lat. Jest to zawsze ostatnie wydanie, ale jest również archiwum „Zdrowia.” Wszystkie produkty reklamowane i opisywane w naszym miesięczniku nabyć możecie Państwo nabyć przez internet, zamówienia pocztowe, telefonicznie, lub oczywiście osobiście w każdym ze sklepów Back To Nature. Jeśli znasz język angielski, znajdziesz je (i setki innych) na naszej stronie internetowej. Jeśli nie znasz języka angielskiego, wejdź na naszą stronę www.back2nature.net, kliknij na „Zdrowie,” i czytaj po polsku. Zapraszamy.

Marcin Hencz- Wydawca miesięcznika „Zdrowie, Uroda i Życie”  w języku polskim i Właściciel sklepów „Powrót do Natury” w Chicago.

PS. Możemy umieszczać Wasze reklamy.

Miesięcznik ?Zdrowie, Uroda i Życie? można zaprenumerować dla siebie, lub jako prezent, dla innej osoby. Roczna prenumerata ? tylko $27.00; dwuletnia ? tylko $47.00.

Dziękuję.

Marcin Hencz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>