Dr. Rath Q10 Kompleks™ Dodatkowy Program dostarczający naturalnego nośnika bioenergii – koenzymu Q10.

Nasz organizm potrzebuje dziennie określonych ilości bioenergii do zachowania zdrowia i życia. Jej produkcja i dostępność zależą od zaopatrzenia w określone komórkowe składniki odżywcze. Jednym z najważniejszych komponentów jest koenzym Q10, znajdujący się w każdej komórce naszego ciała. Szczególnie wysoki jego poziom obserwujemy w aktywnych narządach, jak serce – czyli w tych charakteryzujących się dużym zużyciem energii. Źródłem zaopatrzenia w koenzym Q10 są: zbilansowana dieta i wewnętrzna jego produkcja w komórkach organizmu. Ale czy wiesz, że wewnętrzna produkcja koenzymu Q10 spada, jak stajemy się starsi? Już od 40 roku życia poziom koenzymu Q10 w mięśniu sercowym jest o 30% niższy niż u 20-latka. Dlatego niezbędne jest uzupełnienie dziennej diety o ten składnik.

Koenzym Q10 jest niezastąpionym składnikiem komórkowym w przemianach energetycznych organizmu. Dr. Rath Q10 Kompleks™ zawiera ten ważny składnik w kombinacji z ochronną witaminą E:

Dla wspomagania syntezy i dostępności bioenergii
Dla uzupełnienia strat własnego koenzymu Q10
Dla ochrony komórek przed działaniem wolnych rodników

Program wspomagacający Dr. Rath Q10 Kompleks™ może być przyjmowany się w sytuacjach wymagających większego zapotrzebowania tego składnika wraz z Programem podstawowym Vitacor Plus™ i innymi programami uzupełniającymi (np. Enercor™).

Energia dla serca: Nasz organizm potrzebuje koenzymu Q w celu przekształcenia pożywienia w bioenergię. Około 95% ogólnej bioenergii naszego ciała powstaje przy współudziale Q10. Nasze serce jest organem o ogromnym zapotrzebowaniu na energię. W ciągu doby nasze serce bije nieustannie 100 000 razy, dlatego też nie dziwi, że koenzym Q10 występuje w największych ilościach właśnie w mięśniu sercowym. Q10 wspomaga optymalną produkcję bioenergii komórkowej i w ten sposób wspomaga wydajność pracy serca.
Ochrona komórek przed utlenianiem: Koenzym Q10 – związek rozpuszczalny w tłuszczach – stanowi ważną ochronę komórek przed wolnymi rodnikami i utlenianiem. Znacząca korzyść: Q10 znajduje się w mitochondriach (elektrowniach komórkowych), czyli w miejscu powstawania wolnych rodników. W naturalnym procesie powstawania energii w mitochondriach zostają jednocześnie uwolnione wolne rodniki. Podwyższone zużycie energetyczne, jak przy uprawianiu sportu wyczynowego, czy podczas stresu, wiąże się też ze wzrostem poziomu wolnych rodników. Czynnikiem ograniczającym ich działanie niszczące jest obecność Q10 i jego rola przeciwutleniacza chroniąca komórki.
Ochrona przeciwutleniaczowa skóry: Koenzym Q10 i witamina E to ważne antyoksydanty (przeciwutleniacze) w mechanizmach ochrony komórek skóry. Wystawienie naszego ciała na promieniowanie UV, jak również inne szkodliwe czynniki środowiskowe powodują zwiększone „zużycie” tych ważnych przeciwutleniaczy w skórze. W konsekwencji ich poziom maleje, co oznacza jednocześnie obniżony stopień protekcji przed działaniem tych niszczących czynników.

Zalecane dawkowanie:

Dorośli: 2 kapsułki dziennie do posiłków, popijając płynami (wodą, sokiem, herbatą).
Zawartość:

60 kapsułek w opakowaniu
Skład jednej kapsułki Dr. Rath Q10 Kompleks™
Koenzym Q10 50 mg
Witamina E* 6 mg
* jako cztery naturalne formy: alfa-, beta-, gamma- i delta-tokoferol

Produkty z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com – można zakupić z rabatem jeżeli wypełnimy wniosek członkowski- taki dokument jest bezpłatny i wyślę każdemu zainteresowanemu Internaucie, proszę tylko podać adres pocztowy bym mógł go wysłać podpisany przeze mnie. Po jego wypełnieniu odsyłamy wniosek do Biura Dr Ratha w Warszawie. Otrzymamy pocztą zwrotną numer członkowski oraz bezpłatne materiały informacyjne. W razie zapytań proszę do mnie telefonować : Jacek Roik, 14, 655 84 49. www.roik.pl

2 myśli nt. „Dr. Rath Q10 Kompleks™ Dodatkowy Program dostarczający naturalnego nośnika bioenergii – koenzymu Q10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>