Dr. Rath Cynk-Selen- Kompleks. Program wzbogacający z dodatkowymi niezbędnymi pierwiastkami śladowymi: cynkiem i selenem.

Cynk i selen są pierwiastkami śladowymi.Prawie wszystkie pierwiastki śladowe należą do do substancji niezbędnych , czyli istotnych dla życia , dlatego muszą być regularnie dostarczane naszemu organizmowi. Pierwiastki śladowe przyporządkowuje się grupie substancji mineralnych . Chociaż występują one w naszym organizmie tylko w niewielkich ilościach ( śladach), to ich znaczenie dla zachowania zdrowia i funkcji życiowych jest ogromne. I tak na przykład cynk i selen przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym oraz do prawidłowego funkcjonowania systemu immunologicznego. Gdzie i w jaki sposób można samemu zamówić ten  i inne produkty dr Ratha proszę do mnie pisać : roik@roik.pl  lub telefonować : 14, 655 84  49 , 9.00-11.00 lub 19.00- 20.00. Wysyłam bezpłatnie  internetowy katalog produktów dr Ratha  oraz informacje o zasadach medycyny komórkowej. Pomagam dobrać produkty w zależności od aktualnego stanu zdrowia danej Osoby. Z poważaniem : Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>