Dr Aleksandra Niedzwiecki Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii!

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych i wesołych świąt I wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Składam tez najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym członkom Infolinii wraz z podziękowaniami za ich zaangażowanie I pomoc w szerzeniu wiedzy na temat zdrowia I dodawania odwagi innym do pokonywania zwątpień i przeciwności. Wydarzenia z końca tego roku powinny być inicjatywą do jeszcze bardziej wytężonego działania I dumy z bycia pionierami nowego podejścia do zdrowia. Oto kilka przykładow:

Czolowe czasopismo medyczne JAMA (Journal of the American Medical Association) opublikowalo w listopadzie wyniki badan klinicznych wskazujace, ze program multivitamin (bez brania lekow przeciw HIV) znacznie hamuje pojawianie sie symptomow choroby AIDS. Podobne wyniki opublikowalismy wiele lat wczesniej (badania na prawie 1000 pacjentow z HIV/AIDS), co wywolalo burze atakow na Doktora Ratha, nasza organizacje I na rzad obecnego wtedy Prezydenta Mbeki przez grupy reprzezentujace interesy rynku farmaceutykow. Tak, mielismy racje!

Wyniki wspolnego badania prowadzonego z Instytutem Higieny Ukrainskiej Akademii Nauk potwierdzily wielorakie pozytywne skutki brania witamin Vitacor Junior przez dzieci szkolne. Tak, mamy racje!

Dwa niezalezne czasopisma fachowe: European Journal of Clinical Investigations and Journal of Law , Medicine and Ethics opublikowaly w listopadzie I grudniu wysoko krytyczne artykuly ujawniajace korupcje medycyny I organow regulujacych leki, szkody wyrzadzone na zdrowiu pacjentow, brak skutecznosci lekow jak I manipulacje edukacji I praktyki lekarskiej przez interesy przemyslu farmaceutcznego. Publikacje te maja szczegolne znaczenie jako, ze ich autorzy reprezentuja Uniwersytet Harwarda i, Uniwersytet Stanforda w USA, Uniwersytet York w Kanadzie, Uniwersytet College Londyn w Anglii I Uniwersytet Sydnej w Australii. Jest to kolejne potwierdzenie tego co ujawnil Dr. Rath prawie 20 lat temu jako farmaceutyczny ‘interes z chorob’. Znowu, to MY mamy racje!

Oczywiscie, te wiadomosci nie znalazly miejsca w prasie czy telewizji. Natomiast ostatnio prasa podniosla alarm na brak skutecznosci witamin ! Czy jestesmy tym zaskoczeni, oczywiscie ..nie. To MY mamy racje!

Ale nawet w tych atakach widac nute postepu – juz nie pisze sie , ze witaminy sa zabojcze, ale tylko, ze nieskuteczne. Po dokladnym przeczytaniu jak badania te zostaly zrobione I zobaczeniu wynikow okazuje sie, ze nawet autorzy tych badan nie wyciagaja tych wnioskow co podaje prasa.

Nie chce sie za bardzo rozpisywac, ale te kilka przykladow potwierdza jak wazna jest nasza praca I rozszerzanie wlasnej wiedzy. Nie jest latwo torowac nowa droge, ale mamy satysfakcje z niesienia pomocy innym , motywacji do niezaleznej mysli I dzialania, otwierania nowych horyzontow.

W imieniu Doktora Ratha I naszego zespolu naukowcow serdecznie dziekuje za wspolprace I zycze pogodnych Swiat, duzo zdrowia I wytrwalosci w szerzeniu misji Zdrowia dla Wszystkich do 2020 roku! Czas ucieka….

Dr. Aleksandra Niedzwiecki

 

P.s. zachęcam do włączenia się P.T. Internautów odwiedzających moją stronę do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej !Służę bezpłatnie swoim doświadczeniem doświadczeniem, wysyłam każdemu bezpłatnie materiały informacyjne, katalog produktów i cennik. Zachęcam do kontaktów telefonicznych: 14, 655 84 49 , 13.00-15.00 i 19.00 – 20.00 , Jacek Roik

2 myśli nt. „Dr Aleksandra Niedzwiecki Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii!

  1. Czas rzeczywiście nagli, czytając wypowiedzi osób doświadczonych chorobą nowotworową.
    Ponieważ nie możemy liczyć na nasze Państwo w rozwój profilaktyki zdrowotnej,dlatego należy podjąć ideę Juliana Rosego polegającą na tworzeniu grup samoobrony na szczeble gminnym.
    Wspaniałą sprawą, jak się wydaje, byłoby włączenie się w te działania księży proboszczów wraz z grupami kobiet zrzeszonych w Kołach Gospodyń Domowych pod nadzorem naukowym Pani Doktor Ewy Dąbrowskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>