Dr Albert Leung twórca ziołowego toniku:PhytoChi!

Dr Albert Leung jest znanym na całym świecie farmakologiem, naukowcem specjalizującym się w medycynie opartej na stosowaniu roślin leczniczych. Jest także twórcą wielu produktów ziołowych stosowanych przez miliony ludzi od lat. Kształcił się w National Taiwan University oraz University of Michigan. Dr Albert Leung jest jednym z niewielu naukowców na świecie, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę, aby prawidłowo rozpoznawać rośliny i produkować najwyższej jakości ekstrakty wykorzystując nowoczesną technologię XXI wieku.

Przez 30 lat kontrolował jakość produktów przemysłu zielarskiego i jest znany ze swojego profesjonalizmu, który łatwo zauważyć w jego publikacjach. Jest redaktorem chińskiego biuletynu Leung?s Herb News, który od 1996 roku ma pozytywny wpływ na poprawę jakości produktów zielarskich. Jest także założycielem Phyto-Technologies Inc. oraz Earth Power Inc. Wychował się w Hong Kongu, gdzie stosowano od pokoleń Tradycyjną Medycynę Chińską. Medycynę znaną od 3 tysięcy lat ze swych dobroczynnych efektów, potwierdzonych przez setki pokoleń Chińczyków i ludzi Dalekiego Wschodu.

Dr Leung łączy w swoich dokonaniach bogactwo Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z osiągnięciami nauki i technologii Zachodu, aby prowadzić badania na temat opracowywania formuły najlepszego preparatu i jego produkcji z najlepszych chińskich ziół. Jest twórcą PhytoChi ? nadzwyczajnej i unikalnej mieszanki szesnastu ziół, których pozytywne działanie na zdrowie i zdolność utrzymania równowagi, homeostazy organizmu jest znane i sprawdzone.
Oto informacja na temat walorów PhytoChi:

http://www.roik.pl/phytochi-harmonizujacy-i-tonizujacy-preparat-ziolowy-jestes-zainteresowany-napisz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>