Dokucza mi kołatanie serca, jestem stale zmęczona, lekarz sądzi, że to jest nerwica?

Witam! Przez przypadek przeczytałam coś o Panu w internecie – mieszkam na stale w Niemczech i mam 34 lata, męża i 9 letniego synka. Od dłuższego czasu dokucza mi kołatanie serca, uczucie, że muszę łapać oddech, bóle serca i klatki piersiowej – miałam 7 dniowe EKG , różne prześwietlenia i niby wszystko jest w porządku – jedyne co negatywnie wyszło z badan to cholesterol dużo za wysoki i lekkie stłuszczenie wątroby – nie jem tłusto, nie piję alkoholu, ale mam słabość do słodyczy i powinnam schudnąć 5 kilo. Trudno jest mi na czymkolwiek się skoncentrować, kołatanie serca a do tego okropne przewlekłe zmęczenie wykańczają mnie – śpię bardzo dużo z nadzieją, że to mi pomoże, ale niestety wstaję kompletnie zmęczona z ciemnymi łukami pod oczami – nie wiem co się ze mną dzieje. Lekarz sądzi, że to może być nerwica, ale ja nie jestem przekonana co do tego. Mam też jednocześnie przy innych objawach problemy z paznokciami, które rozwarstwiają się na kilka płytek – czegoś podobnego nie miałam jeszcze. Paznokcie u nóg dostały plamy i wyglądało to na grzybicę – robiono wymaz aż 3 razy i nic to nie jest grzyb! Plamy nadal są, dermatolog stwierdził, że to musi być organiczne. Nie wiem co robić – jestem kompletnie niewydajna , nie mam siły się ruszać ledwo żyję no i serce mi kołacze prawie ciągle, także w nocy i z rana. Co robić ? Lekarz zrobił morfologię , EKG i to wszystko – może mógłby mi pan coś podpowiedzieć, jakoś pomoc ?
Pozdrawiam – Katarzyna

Szanowna Pani !

Dziękuję za list i zaufanie! Powinna Pani na co dzień współpracować z Kardiologiem.Nie wiem czy Pani miała wykonane badania poziomu hormonów tarczycy we krwi? Mam następujące propozycje zastosowania u Pani naturalnych produktów takich jak:
sok MonaVie- www.zdrowydarnatury.pl oraz dwóch produktów ( przy arytmii serca) z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha o nazwie Vitacor Plus i Enercor- w tym celu proszę podać adres pocztowy , ja do Pani wyślę dwa dokumenty potrzebne do wypełnienia i odesłania do Biura Dr Ratha w Warszawie- da to Pani możliwość zakupu tych produktów z 10 % zniżką (więcej o medycynie komórkowej na mojej stronie www.roik.pl).
Jest również w tej chwili dostępna w Polsce zdrowa czekolada Xocai- nieporównywalna jeżeli chodzi o jej walory zdrowotne, z czekoladą na półkach sklepowych ( na mojej stronie jest szereg informacji na ten temat). Takiej czekolady zjada się dziennie od 18 g do 36 g. Ona wzmacnia serce oraz obniża poziom złego cholesterolu
Podejrzewam u Pani obecność grzybów i drożdży w przewodzie pokarmowym- Instytut Mikroekologii w Poznaniu wykonuje takie badania, nie trzeba tam jechać lecz podać swój adres pocztowy. Instytut wysyła wtedy odpowiedni zestaw do pobrania i odesłania kału.
To są moje rady „na gorąco” – resztę spraw mogę skomentować w rozmowie telefonicznej. Mam nadzieję, że wymienione produkty Pani pomogą odzyskać równowagę zdrowotną.
Z poważaniem: Jacek Roik , roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>