Dna moczanowa- list od Pielęgniarki.

Sama jestem pielęgniarką a moja mama lekarzem, ale na emeryturze.Mam problem, od III nagle zaczęła mnie boleć lewa ręka wraz z barkiem a przy tym mam naciągnięte ścięgna przy łopatce od dźwigania, nie tylko pacjentów ale i zakupów. Robiłam badania i mam podwyższony kwas moczowy, podejrzewam u siebie DNĘ MOCZANOWA, która jest nieuleczalna, o ile wiem? Chodziłam już na rehabilitację a ręka nadal boli. Co robić? Pozdrawiam.

Szanowna Pani!
Przy odpowiedniej diecie oraz zażywaniu leków obniżających poziom kwasu moczowego można długo żyć! Musi Pani współpracować z miejscowym Lekarzem!
Znalazłem informację na temat skazy moczanowej, może Pani skorzysta z tych wskazówek! http://www.sciaga.pl/tekst/28934-29-skaza_moczanowa_charakterystyka_i_dieta .
Proponuję również zwrócenie uwagi na stan kręgosłupa szyjnego- warto zrobić rtg tego odcinka, bo wiele dolegliwości, które Pani wymienia w swoim liście może mieć tutaj źródło!
Korzystając z okazji polecam zapoznanie się z walorami zdrowotnymi soku z jagody acai- www.zdrowydarnatury.pl oraz zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. Z poważaniem: Jacek Roik,

http://www.roik.pl/dna-moczanowa-lekmed-jadwiga-bester-16/

http://www.roik.pl/dieta-w-dnie-moczanowej/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>