Dna moczanowa. List od Genowefy.

Witam, prosiłabym Pana o opinię na temat mojego przypadku.
Na początku sierpnia wyjechałam na urlop. Pierwszej nocy kiedy szłam do toalety stwierdziłam, że zaczęła boleć mnie prawa stopa. Ból występował przy chodzeniu, a umiejscowił się w okolicy śródstopia na podbiciu. Wewnętrzna strona sklepienia stopy była lekko spuchnięta i przy mocniejszym dotyku bardzo bolesna. Całe dwa tygodnie lekko kulałam. Po przyjeździe do domu stan ten się utrzymywał. Zrobiłam prześwietlenie stopy. Chirurg nie zobaczył na zdjęciach nic niepokojącego i kazał szukać innej przyczyny tego bólu. Lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie na badanie krwi, a po otrzymaniu moich wyników stwierdził, że mam dnę moczanową i przepisał mi MILURIT 300 mg jedną tabletkę dziennie plus dieta. Na trzecią dobę przyjmowania leku dostałam uczulenia. Swędzi mnie bardzo w okolicach stawów. Dłonie, małżowiny uszne i usta są lekko spuchnięte. To swędzenie występuje na całej powierzchni dłoni, stóp i kolan, głowy, a po potarciu tych swędzących miejsc czuję lekką bolesność napiętej skóry. Dziś już nie wezmę następnej dawki leku.

Mam 51 lat i jestem osobą o dużej nadwadze. Nie chodziłam do lekarzy bo nie miałam takiej potrzeby. Niestety rok temu stwierdzono u mnie podwyższone ciśnienie. Przyjmuję tylko leki na nadciśnienie tj. RAWEL SR 1,5 mg – 1 tabletka (raz dziennie) + LOKREN 20 mg – 1/2 tabletki (raz dziennie). Moje ciśnienie jest w granicach normy tj. 120/75.
Tydzień przed badaniami krwi byłam u laryngologa, gdyż zaczęło mnie boleć ucho. Lekarz stwierdził, że rośnie mi w uchu duży czyrak i przepisał mi następujące leki: Bioracef 2×1; Rimantin 2×2; Telfast 1×1; Engystol 2×2 (leki te brałam do poniedziałku włącznie).
Pisałam już o badaniach krwi ale nie podałam Panu moich wyników. Wszystkie wyniki poza czterema pozycjami były w normie, jeżeli chodzi o te cztery pozycje to są to: CHOLESTEROL CAŁKOWITY-215 mg/dl; TRIGLICERYDY-194 mg/dl; KWAS MOCZOWY-5,85 mg/dl; GLUKOZA -116 mg/dl.
Bardzo Pana Proszę o wyrażenie swojej opinii na temat mojego przypadku i co by mi Pan polecił i radził. Niestety odległość mojej miejscowości jest zbyt daleka od Tarnowa bym mogła się udać do Pana osobiście. Jeżeli pobiera Pan jakąś opłatę za konsultację to proszę podać numer konta i kwotę.
Pozdrawiam bardzo serdecznie Genowefa B.

Szanowna Pani!

Dziękuję za list i zaufanie! Na wstępie chciałem Panią poinformować, że udzielam porad bezpłatnie i nie przyjmuję prywatnie! Główny ciężar leczenia musi spoczywać na Lekarzu w miejscowości w której Pani mieszka! Ja tylko mogę  Pani podpowiedzieć  dodatkowe produkty, jako uzupełnienie dotychczasowego leczenia (lek Rawel ma wpływ na podwyższenie poziomu kwasu moczowego we krwi). Trzeba wyeliminować wszystkie stany zapalne w organizmie, dlatego potrzebne są wizyty u ginekologa, stomatologa i laryngologa. Proponuję skorzystanie z walorów zdrowotnych:  soku MonaVie- www.zdrowydarnatury.pl , niektórych  produktów medycyny komórkowej Dr Ratha -http://www.dr-rath.com/pl/index.html oraz walorów wody Kangen- http://www.roik.pl/co-to-jest-woda-kangen-chcesz-wiedziec-wiecej-napisz/. Służę informacją na temat możliwości zakupu tych produktów. Z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>