Dlaczego produkty Dr Ratha są wyjątkowe? (3).

My czynimy rozróżnienia między aktywnymi składnikami i dodatkami używanymi , aby nadać tabletce konsystencję i kształt. Substancje czynne: W ciągu kilku lat nie było zmian w składzie aktywnych składników. Wszystkie witaminy , minerały , pierwiastki śladowe i inne komórkowe składniki odżywcze są obecne w poszczególnych produktach w niezmienionej ilości i jakości. Jeśli zmiana została uczyniona , to jedynie na skutek odkrycia naukowego. Wszystkie szczegóły na temat składników i ich wielorakiej skuteczności znajdują się w informacji dotyczącej poszczególnych produktów. Szczególne znaczenie przy wyborze składnika odżywiania  komórkowego dla uzyskania synergicznego  efektu ma łatwość jego metabolizowania przez organizm . Ukazują to następujące przykłady:

Formy witaminy C. Kombinacja molekuł kwasu askorbinowego z minerałami wapnia i magnezu neutralizuje kwasowy efekt kwasu askorbinowego, dzięki czemu witamina C jest delikatniejsza dla żołądka, nawet w dużych ilościach.  W tej kompozycji askorbiniany  wapnia i magnezu są łatwo przyswajalne i metabolizowane  przez komórki. Palmitynian askorbylu jest złożony z molekuł kwasu askorbylowego  i molekuł kwasu tłuszczowego  (palmitynian). To powoduje, że witamina C , która zwykle jest rozpuszczalna w wodzie, w tej postaci jest rozpuszczalna w tłuszczach.Na skutek tego jest szczególnie wyjątkowo wykorzystana przez metabolizm , szczególnie, aby ochronić membrany.

Warto zainteresować się zasadami medycyny komórkowej Dr RATA.Zwalcza ona przyczyny powstawania chorób cywilizacyjnych! Każdemu chętnemu wyślę podstawowe informację na ten temat , katalog internetowy produktów , poinformuję gdzie i w jaki sposób można samemu zamówić i zakupić produkty dr Ratha. Ponadto pomagam dobrać produkty w zależności od aktualnego stanu zdrowia danej Osoby.

Z poważaniem : Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14,655 84 49, 9.00-11.00, 19.00-20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>