Dlaczego ludzie preferują Programy Zdrowia Dr Ratha bardziej niż inne suplementy diety?

Tak naprawdę, to nie ma porównania pomiędzy Programami Zdrowia Komórkowego Dr Ratha, a innymi suplementami diety obecnymi na rynku. W przeciwieństwie do innych produktów – efektywność naszychP rogramów jest spotęgowana dzięki zastosowaniu innowacyjnego doboru składników opartego na zasadzie synergii naturalnej. Nasze programy są naukowo przebadane zarówno na poziomie komórkowym, jak i pod względem klinicznym. Co więcej, zestawy składników odżywczych w programach odzwierciedlają nowe rozumienie przyczyn chorób i optymalnego zdrowia zgodnie z przełomowymi odkryciami Dr Ratha i rezultatami naszych wieloletnich badań naukowych.

A o to dlaczego nasze Formuły są unikalne:
1. Bazują one na przełomowych odkryciach naukowych Dr Ratha:
Wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha odzwierciedlają przełomowe zrozumienie prawdziwych przyczyn chorób i podstawy optymalnego zdrowia.

* Zdrowy układ sercowo-naczyniowy: my optymalizujemy funkcję i wzmocnienie struktury ścian naczyń krwionośnych regulując w sposób naturalny poziom cholesterolu we krwi i utrzymując zdrowe naczynia wieńcowe. Inni zaś likwidują symptomy poprzez obniżanie poziomu cholesterolu w mechaniczny sposób i lekceważą powody, dlaczego jest on podwyższony.

* Zdrowe kości: koncentrujemy się na funkcji kolagenu kości, który tworzy strukturalny fundament tkanki kostnej i determinuje optymalne odkładanie wapnia i innych minerałów kości. Optymalny kolagen jest postawą biologicznej stabilności kości i ich siły. Inni natomiast koncentrują się jedynie na wapniu i mineralnej suplementacji bez dbania o podstawę zdrowych kości.

* Niekontrolowany wzrost komórek i ich rozprzestrzenianie się: my koncentrujemy się na zapobieganiu rozprzestrzeniania się chorych komórek w organizmie poprzez tworzenie wokół nich stabilnej bariery tkanki łącznej. Nasze badania dokumentują, że specyficzna synergia składników odżywczych jest efektywna w hamowaniu kluczowych mechanizmów rozwoju , wzrostu i rozprzestrzeniania się chorych komórek, jak również ich naturalnej eliminacji. Inni zaś koncentrują się głównie na zabijaniu chorych komórek, poprzez ich zatruwanie.

2. Wysoka efektywność działania synergii składników odżywczych:
Jest wiadome, że stosowanie niskiej jakości witamin i innych składników odżywczych nie przynosi oczekiwanych efektów i nie poprawia naszego zdrowia. Jednakże nie jest szeroko znane, że podobny brak rezultatów wynika ze stosowania niewłaściwych, na ?chybił ?trafił? połączeń składników odżywczych. W przeciwieństwie do przeważającej większości multi-suplementów, nasze Programy zawierają odpowiednio dobrane zestawy witamin i minerałów. Wszystkie składniki w Programach Zdrowia Komórkowego Dr Ratha działają na zasadzie biologicznej synergii, co pozwala osiągnąć maksymalne efekty, bez konieczności użycia mega- dawek indywidualnych składników. Pozwala to na osiągniecie lepszych rezultatów przy niższych dawkach składników ograniczając w ten sposób koszt ich zakupów. Co więcej ? stosowanie naturalnej synergii pozwala utrzymać równowagę metaboliczną w komórkach naszego organizmu, zapobiega ujawnianiu ukrytych niedoborów i prowadzi do optymalnego zdrowia.

3. Indywidualny dobór Programów Zdrowia ? stosujesz tylko te, których potrzebujesz:
Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha różnią się od większości formuł obecnych na rynku, stosowanych jako ?panaceum na wszystko? tym, że można je dopasować do indywidualnych potrzeb zdrowotnych, przyjmując w takich ilościach, w jakich potrzebuje ich Twój organizm.

4. Oparte na badaniach naukowych:

Nasze Programy są oparte na oryginalnych badaniach naukowych, prowadzonych w dziedzinie naturalnego zdrowia od ponad 10 lat przez Dr Ratha, Dr Niedzwiecki i ich zespół badawczy w Instytucie Naukowym Dr Ratha w Kalifornii.

5. Udowodnione efekty:
Chociaż suplementy odżywcze nie są lekami i przynależą do kategorii ?żywności?, my nadaliśmy im zupełnie nowy kierunek odnośnie naturalnego zdrowia. Jesteśmy pionierami w prowadzeniu badań klinicznych z zastosowaniem Programów Zdrowia Komórkowego. Prowadziliśmy rygorystyczne badania kliniczne, by potwierdzić ich efektywność i bezpieczeństwo, jak również udokumentować ich działanie nie tylko na poziomie komórkowym, a także na poziomie całego organizmu. Rezultaty rozlicznych badań Programów Dr Ratha są i były publikowane w niezależnych czasopismach naukowych. Szczegóły są dostępne na stronie: www.dr-rath-research.org.

6. Najwyższa jakość:
wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha zawierają najwyższej jakości naturalne składniki,które są testowane na poziomie specyfikacji i czystości. A oto szczegóły:

a. Co zawierają nasze programy:
Używamy tylko najlepszej jakości naturalnych składników pochodzących z roślin, nasion, owoców,
korzeni i drzew, a także z wodnej wegetacji roślinnej co ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo i efektywność naszych produktów. Podczas, gdy w drogich lekach farmaceutycznych ok. 80 % aktywnych składników pochodzi spoza USA ? nasze produkty zawierają tylko ok. 32 % surowców z innych krajów. Dotyczy to przede wszystkim ekstraktu z zielonej herbaty i imbiru. Większość surowców (aż do 90 %) pochodzi z USA i Europy.Nasze kapsułki są wegetariańskie, odpowiednie dla osób unikających produktów zwierzęcych.Nasze tabletki są powlekane bez użycia rozpuszczalników, w zamian wykorzystujemy proces bazujący na wodzie. Tabletki powlekane są naturalnymi składnikami, zawierającymi m. in. flawonoidy cytrusowe i naturalne barwniki, nie zawierają one waniliny, czy dwutlenku tytanu, które są często obecne w formułach innych producentów. Ponadto nie używamy wosku do powlekania tabletek, w związku z tym dobrze się one rozpuszczają.

b. Czego nie zawierają nasze Programy:
Nie używamy roślin modyfikowanych genetycznie (GMO) jako źródeł do pozyskiwania naszych składników. Formuły Zdrowia Komórkowego Dr Ratha są pozbawione alergenów, takich jak: gluten,drożdże, glutaminian sodu (MSG), produkty mleczne, pszenica, czy orzechy.W Programach nie ma tłuszczów typu trans, sztucznych barwników, wypełniaczy a także pestycydów. Programy są wolne od prionów BSE (choroba wściekłych krów).

*Ważna wiadomość dla ludzi z alergią pokarmową do ryb i soji:
tylko Program Femicell zawiera ekstrakt z soji, który jest bogaty we flawonoidy i tylko Immunocell zawiera witaminę E pozyskaną z ryby (tilapia).

Produkty, do których możesz mieć zaufanie:
W przeciwieństwie do leków farmaceutycznych, Programy Dr Ratha nie wymagają recept, są bezpieczne i nie powodują jakichkolwiek skutków ubocznych. Nasze Formuły są rekomendowane przez wielu lekarzy i specjalistów w dziedzinie zdrowia ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo.Nasze Formuły wytwarzane są zgodnie ze standardami opracowanymi przez FDA (Food and Drug Administration) i GMP (good manufacturing practices). Każdy krok w procesie produkcyjnym jest monitorowany przez inspektorów jakości z zachowaniem dokumentacji produkcji włączając w to szczegóły każdej linii produkcyjnej i poszczególnych składników. Końcowy produkt jest sprawdzany i testowany na obecność zanieczyszczeń, czynników chorobotwórczych, czy metali ciężkich. Przy użyciu nowoczesnej technologii prowadzona jest dokładna analiza dotycząca absorpcji składników odżywczych zawartych w poszczególnych zestawach witaminowych, jak również zgodność z zaleceniami przewodnika ?Pharmacopoeia? USA ? dotyczącymi ich stabilności. Dodatkowe badania przeprowadzane w niezależnych laboratoriach zapewniają dokładność rezultatów tych testów.Nasze Formuły były i są stosowane od wielu lat przez setki tysięcy pacjentów w różnych krajach na całym świecie bez żadnych działań ubocznych. To wszystko czyni nasze produkty unikalnymi i najwyższej klasy. Nie powierzaj swojego zdrowia innym produktom!

Twoje korzyści to również korzyści dla innych:
W porównaniu z wieloma innymi produktami witaminowymi na rynku, nasze – oparte o badania naukowe, najwyższej jakości Programy Zdrowia Komórkowego ? kosztują tylko ok. 4 złotych dziennie. Nawet więcej, będąc członkiem naszej organizacji promującej zdrowie ? Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia- masz szansę używać te Programy bezpłatnie! Zapytasz, jak to jest możliwe? Jest to proste: poprzez włączenie się do działań Koalicji możesz zwiększyć swoją wiedzę na temat naturalnego zdrowia i dzielić się nią z innymi. Ta działalność generuje honorarium, które jest wypłacane Tobie i które po pewnym czasie będzie w stanie pokryć koszty zakupu Twoich własnych suplementów. Kto inny może zaofiarować lepsze korzyści dla zdrowia wraz z jednoczesną możliwością pomagania innym i osiągnięcia osobistych i zawodowych celów? Jesteśmy organizacją typu ?nie- dla ?profitu?! Wszystkie wypracowane zyski ze sprzedaży naturalnych Programów Zdrowia wpływają do Fundacji Zdrowia, by wspomagać dalsze badania naukowe nad rolą naturalnych substancji w utrzymaniu zdrowia, powszechną edukację i obronę praw człowieka do zdrowia naturalnego w wielu krajach na świecie.

Wyobraź sobie:
Polepszając swoje zdrowie przez używanie synergii składników odżywczych zawartych w innowacyjnych Formułach Dr Ratha, przyczynisz się także do budowy zdrowszego, spokojniejszego i bardziej sprawiedliwego świata!

Warto poznać bliżej zasady medycyny komórkowej Dr Ratha ! W tym celu proszę podać swój adres pocztowy bym mógł wysłać bezpłatnie deklaracje członkoskie przynależności do Koalicji dla Zdrowia Dr Ratha! Z Biura Dr Ratha w Warszawie zostaną wysłane materiały informacyjne o medycynie komórkowej a członkostwo daje przywilej kupowania produktów Dr Ratha z 10 % zniżką! Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

A o to dlaczego nasze Formuły są unikalne:
1. Bazują one na przełomowych odkryciach naukowych Dr Ratha:
Wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha odzwierciedlają przełomowe zrozumienie prawdziwych
przyczyn chorób i podstawy optymalnego zdrowia.

* Zdrowy układ sercowo-naczyniowy: my optymalizujemy funkcję i wzmocnienie struktury ścian
naczyń krwionośnych regulując w sposób naturalny poziom cholesterolu we krwi i utrzymując
zdrowe naczynia wieńcowe. Inni zaś likwidują symptomy poprzez obniżanie poziomu cholesterolu
w mechaniczny sposób i lekceważą powody, dlaczego jest on podwyższony.
* Zdrowe kości: koncentrujemy się na funkcji kolagenu kości, który tworzy strukturalny fundament
tkanki kostnej i determinuje optymalne odkładanie wapnia i innych minerałów kości. Optymalny kolagen
jest postawą biologicznej stabilności kości i ich siły. Inni natomiast koncentrują się jedynie na
wapniu i mineralnej suplementacji bez dbania o podstawę zdrowych kości.
* Niekontrolowany wzrost komórek i ich rozprzestrzenianie się: my koncentrujemy się na zapobieganiu
rozprzestrzeniania się chorych komórek w organizmie poprzez tworzenie wokół nich stabilnej
bariery tkanki łącznej. Nasze badania dokumentują, że specyficzna synergia składników
odżywczych jest efektywna w hamowaniu kluczowych mechanizmów rozwoju , wzrostu i rozprzestrzeniania
się chorych komórek, jak również ich naturalnej eliminacji. Inni zaś koncentrują się głównie
na zabijaniu chorych komórek, poprzez ich zatruwanie.

2. Wysoka efektywność działania synergii składników odżywczych:
Jest wiadome, że stosowanie niskiej jakości witamin i innych składników odżywczych nie przynosi
oczekiwanych efektów i nie poprawia naszego zdrowia. Jednakże nie jest szeroko znane, że podobny
brak rezultatów wynika ze stosowania niewłaściwych, na ?chybił ?trafił? połączeń składników odżywczych.
W przeciwieństwie do przeważającej większości multi-suplementów, nasze Programy zawierają
odpowiednio dobrane zestawy witamin i minerałów.
Wszystkie składniki w Programach Zdrowia Komórkowego Dr Ratha działają na zasadzie biologicznej
synergii, co pozwala osiągnąć maksymalne efekty, bez konieczności użycia mega- dawek indywidualnych
składników. Pozwala to na osiągniecie lepszych rezultatów przy niższych dawkach składników
ograniczając w ten sposób koszt ich zakupów. Co więcej ? stosowanie naturalnej synergii pozwala
utrzymać równowagę metaboliczną w komórkach naszego organizmu, zapobiega ujawnianiu ukrytych
niedoborów i prowadzi do optymalnego zdrowia.
3. Indywidualny dobór Programów Zdrowia ? stosujesz tylko te, których potrzebujesz:
Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha różnią się od większości formuł obecnych na rynku, stosowanych
jako ?panaceum na wszystko? tym, że można je dopasować do indywidualnych potrzeb zdrowotnych,
przyjmując w takich ilościach, w jakich potrzebuje ich Twój organizm.
4. Oparte na badaniach naukowych:
Nasze Programy są oparte na oryginalnych badaniach naukowych, prowadzonych w dziedzinie naturalnego
zdrowia od ponad 10 lat przez Dr Ratha, Dr Niedzwiecki i ich zespół badawczy w Instytucie
Naukowym Dr Ratha w Kalifornii.
5. Udowodnione efekty:
Chociaż suplementy odżywcze nie są lekami i przynależą do kategorii ?żywności?, my nadaliśmy im
zupełnie nowy kierunek odnośnie naturalnego zdrowia. Jesteśmy pionierami w prowadzeniu badań klinicznych
z zastosowaniem Programów Zdrowia Komórkowego. Prowadziliśmy rygorystyczne badania
kliniczne, by potwierdzić ich efektywność i bezpieczeństwo, jak również udokumentować ich działanie
nie tylko na poziomie komórkowym, a także na poziomie całego organizmu. Rezultaty rozlicznych badań
Programów Dr Ratha są i były publikowane w niezależnych czasopismach naukowych. Szczegóły są
dostępne na stronie: www.dr-rath-research.org.
6. Najwyższa jakość:
wszystkie Programy Zdrowia Komórkowego Dr Ratha zawierają najwyższej jakości naturalne składniki,
które są testowane na poziomie specyfikacji i czystości. A oto szczegóły:
a. Co zawierają nasze programy:
Używamy tylko najlepszej jakości naturalnych składników pochodzących z roślin, nasion, owoców,
korzeni i drzew, a także z wodnej wegetacji roślinnej co ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo i
efektywność naszych produktów. Podczas, gdy w drogich lekach farmaceutycznych ok. 80 % aktywnych
składników pochodzi spoza USA ? nasze produkty zawierają tylko ok. 32 % surowców z
innych krajów. Dotyczy to przede wszystkim ekstraktu z zielonej herbaty i imbiru. Większość surowców
(aż do 90 %) pochodzi z USA i Europy.
Nasze kapsułki są wegetariańskie, odpowiednie dla osób unikających produktów zwierzęcych.
Nasze tabletki są powlekane bez użycia rozpuszczalników, w zamian wykorzystujemy proces bazujący
na wodzie. Tabletki powlekane są naturalnymi składnikami, zawierającymi m. in. flawonoidy
cytrusowe i naturalne barwniki, nie zawierają one waniliny, czy dwutlenku tytanu, które są często
obecne w formułach innych producentów. Ponadto nie używamy wosku do powlekania tabletek, w
związku z tym dobrze się one rozpuszczają.
b. Czego nie zawierają nasze Programy:
Nie używamy roślin modyfikowanych genetycznie (GMO) jako źródeł do pozyskiwania naszych
składników. Formuły Zdrowia Komórkowego Dr Ratha są pozbawione alergenów, takich jak: gluten,
drożdże, glutaminian sodu (MSG), produkty mleczne, pszenica, czy orzechy.
W Programach nie ma tłuszczów typu trans, sztucznych barwników, wypełniaczy a także pestycydów.
Programy są wolne od prionów BSE (choroba wściekłych krów).

*Ważna wiadomość dla ludzi z alergią pokarmową do ryb i soji: tylko Program Femicell zawiera
ekstrakt z soji, który jest bogaty we flawonoidy i tylko Immunocell zawiera witaminę E pozyskaną z
ryby (tilapia).
Produkty, do których możesz mieć zaufanie:
W przeciwieństwie do leków farmaceutycznych, Programy Dr Ratha nie wymagają recept, są bezpieczne
i nie powodują jakichkolwiek skutków ubocznych. Nasze Formuły są rekomendowane przez wielu lekarzy
i specjalistów w dziedzinie zdrowia ze względu na ich innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo.
Nasze Formuły wytwarzane są zgodnie ze standardami opracowanymi przez FDA (Food and Drug Administration)
i GMP (good manufacturing practices). Każdy krok w procesie produkcyjnym jest monitorowany
przez inspektorów jakości z zachowaniem dokumentacji produkcji włączając w to szczegóły każdej linii
produkcyjnej i poszczególnych składników.
Końcowy produkt jest sprawdzany i testowany na obecność zanieczyszczeń, czynników chorobotwórczych,
czy metali ciężkich. Przy użyciu nowoczesnej technologii prowadzona jest dokładna analiza dotycząca
absorpcji składników odżywczych zawartych w poszczególnych zestawach witaminowych, jak
również zgodność z zaleceniami przewodnika ?Pharmacopoeia? USA ? dotyczącymi ich stabilności. Dodatkowe
badania przeprowadzane w niezależnych laboratoriach zapewniają dokładność rezultatów tych
testów.
Nasze Formuły były i są stosowane od wielu lat przez setki tysięcy pacjentów w różnych krajach na całym
świecie bez żadnych działań ubocznych. To wszystko czyni nasze produkty unikalnymi i najwyższej klasy.
Nie powierzaj swojego zdrowia innym produktom!
Twoje korzyści to również korzyści dla innych: W porównaniu z wieloma innymi produktami witaminowymi
na rynku, nasze – oparte o badania naukowe, najwyższej jakości Programy Zdrowia Komórkowego ? kosztują
tylko ok. 4 złotych dziennie. Nawet więcej, będąc członkiem naszej organizacji promującej zdrowie ?
Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia- masz szansę używać te Programy bezpłatnie! Zapytasz, jak to jest
możliwe? Jest to proste: poprzez włączenie się do działań Koalicji możesz zwiększyć swoją wiedzę na
temat naturalnego zdrowia i dzielić się nią z innymi. Ta działalność generuje honorarium, które jest
wypłacane Tobie i które po pewnym czasie będzie w stanie pokryć koszty zakupu Twoich własnych suplementów.
Kto inny może zaofiarować lepsze korzyści dla zdrowia wraz z jednoczesną możliwością pomagania
innym i osiągnięcia osobistych i zawodowych celów?
Jesteśmy organizacją typu ?nie- dla ?profitu?!
Wszystkie wypracowane zyski ze sprzedaży naturalnych Programów Zdrowia wpływają do Fundacji Zdrowia,
by wspomagać dalsze badania naukowe nad rolą naturalnych substancji w utrzymaniu zdrowia, powszechną
edukację i obronę praw człowieka do zdrowia naturalnego w wielu krajach na świecie.
Wyobraź sobie:
Polepszając swoje zdrowie przez używanie synergii składników odżywczych zawartych w innowacyjnych
Formułach Dr Ratha, przyczynisz się także do budowy zdrowszego, spokojniejszego i bardziej sprawiedliwego
świata!

Jedna myśl nt. „Dlaczego ludzie preferują Programy Zdrowia Dr Ratha bardziej niż inne suplementy diety?

  1. Proszę o wysłanie materiałów na temat członkostwa. Jestem zainteresowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>