Dla kogo przeznaczone są preparaty NUTRIVI? (4).

NUTRIVI REVICOLL jest idealny:
Dla osób dbających o urodę, pragnących zachować młody wygląd skóry, mocne włosy i paznokcie. NUTRIVI REVICOLL znacząco wpływa na poprawę elastyczności i nawilżenia skóry, czyniąc ja gładką i jedwabistą. Odżywia skórę od wewnątrz, stymuluje jej naturalne procesy odnowy, przez co skutecznie opóźnia proces starzenia się. Teraz możesz czuć się i wyglądać młodziej jeszcze przez długi czas!
Dla osób aktywnych, uprawiających sporty wyczynowo lub rekreacyjnie, narażonych na wszelkiego rodzaju przeciążenia stawów, urazy, zwichnięcia czy nawet złamania. Podczas wysiłku organizm ludzki traci wiele niezbędnych składników odżywczych, które dzięki NUTRIVI REVICOLL  możesz w łatwy i szybki sposób uzupełnić.
Dla osób cierpiących na zwyrodnienia stawów spowodowane postępującym z wiekiem procesem zaniku kolagenu. Naturalny kolagen zawarty w NUTRIVI REVICOLL skutecznie stymuluje odbudowę struktury tkanki łącznej właściwej, chrzęstnej i kostnej.
Dla osób dbających o sylwetkę. Dzięki liofilizatom warzyw i owoców, preparat  NUTRIVI REVICOL jest bogaty w błonnik, który zmniejsza uczucie głodu i spowalnia rozkład węglowodanów.
Dla osób prowadzących intensywny, stresujący tryb życia. Codzienne obowiązki, praca zawodowa i inne czynniki powodują, iż żyjemy w biegu, zapominając o potrzebach naszego organizmu. Przestajemy zwracać uwagę na to co jemy, zbyt mało czasu poświęcamy na sen,  rzadko przebywamy na świeżym powietrzu. To wszystko wpływa na produkcję szkodliwych dla naszego zdrowia i urody  wolnych rodników. NUTRIVI wykazuje wysoką zawartość antyoksydantów stanowiących doskonałą broń w walce z  tego typu zagrożeniami. Zdolność neutralizowania wolnych rodników ma także kluczowy wpływ na opóźnienie procesów starzenia.
Dla osób o zmniejszonej odporności organizmu.  Zawarte w NUTRIVI REVICOL składniki, pochodzenia wyłącznie naturalnego, dostarczają do Twojego organizmu wiele niezbędnych witamin i minerałów o właściwościach bakteriobójczych, skutecznie chroniąc przed infekcjami oraz łagodząc ich  przebieg.
Dla wszystkich, którzy pragną poprawić swój stan zdrowia, polepszyć samopoczucie i zwiększyć witalność organizmu.

W sprawie zakupu NUTRIVI proszę pisać lub telefonować: Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14 655 84 49, 19.00- 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>