Depresja a medycyna komórkowa.

Witam, piszę do pana doktora bo mam wielki palący problem i ogromną nadzieję, że być może pan będzie w stanie mi pomoc. Moja przyjaciółka od lat zmaga się z depresją (ma 36 lat a problem z tą chorobą zaczął się już jak była na studiach – wtedy uważano, że jest to konsekwencja przebytej przez nią (w liceum) choroby nowotworowej – rak jajnika) od tego czasu po kilkuletniej przerwie ma regularnie (rok w rok w porze jesiennej) nawroty depresji.

Przyjaciółka mówi, ze wyraźnie czuje, że jest to biochemiczne a nie sytuacyjne (nawroty choroby nie mają nic wspólnego z tym co dzieje się w jej życiu). Bierze leki psychotropowe i w tym roku nawet pomimo ich brania i tak bardzo źle się czuje.

Dlaczego zawracam panu głowę (choć pani przez telefon powiedziała mi, ze depresją pan się nie zajmuje)?   Jak dowiedziałam się, że zdarzyły się przypadki wyleczenia depresji tylko i wyłącznie dużymi dawkami NIACYNY zaczęłam o tym czytać i w prosty sposób dotarłam do medycyny komórkowej a stąd był już tylko krok do pana doktora. I tu moje pytanie – czy jest szansa, ze pan, bądź ktoś przez pana polecony zajmuje się takim alternatywnym ( w porównaniu z psychotropami) leczeniem depresji właśnie?

Byłabym bardzo wdzięczna za każdą odpowiedz, bo nie potrafię już kolejny rok patrzeć jak moja przyjaciółka „bezradnieje” w obliczu tej choroby a jest jedną z najwaleczniejszych osób jakie znam!

Z poważaniem, Danuta

Szanowna Pani !

Ja próbuję informować poprzez moją stronę internetową  o  medycynie komórkowej. Proszę o podanie  adresu pocztowego, wyślę Pani deklarację, którą trzeba odesłać do Przedstawicielstwa dr Ratha w Polsce.Otrzyma Pani materiały informacyjne gratis. Sam nie mam wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie,  abym mógł Pani  polecać produkty Dr Ratha w przypadku choroby Pani Koleżanki. Z
poważaniem : Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>