Czy to jest niedobór magnezu? List od Ryszarda.

Witam,
Panie doktorze mam kilka pytań odnośnie magnezu i dolegliwości związanych z jego niedoborami.
1.W jaki sposób miarodajnie zbadać jego poziom(krew czy analiza włosa)?
2.W jaki sposób uzupełnić niedobory(jakie preparaty,czy lekarz może przepisać kroplówkę,czy może być moczenie nóg w chlorku magnezu)?
3.Jaki powinien być czas suplementacji?
4.Gdzie w Warszawie rzetelnie badają ten pierwiastek?
Pisze,ponieważ od dobrych dwóch lat mam problem z wahaniami nastrojów,szczególnie w godzinach wieczornych pojawia się silna drażliwość,później płaczliwość,generalnie w ciągu dnia występuje spore zmęczenie,sen jest raczej płytki.Skacze powieka,występuje brak energii.
Mam jeszcze jedno pytanie, jak leczyć częste opryszczki u dziecka 7 letniego?
Mój syn ma je dość często (2 razy w miesiącu).
Będę wdzięczny jeśli znajdzie Pan chwilę,aby odpowiedzieć na moje pytania.
Pozdrawiam: Robert.

Szanowny Panie ! Opisane przez Pana objawy mogą sugerować niedobór magnezu w komórkach Pana organizmu! Ale trzeba się zbliżyć do tej diagnozy!
Analiza z włosa jest bardziej miarodajnym badanie poziomu magnezu w organizmie. Nie wiem gdzie w Warszawie badają tą metodą? Korzystając z okazji chciałbym Pan zainteresować zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. Jest to system dostarczania „bioenergii” do milionów komórek naszego organizmu w sposób kompleksowy. Nie można się leczyć tylko „jednym pierwiastkiem”! Tak działają produkty Dr Ratha o których może Pan przeczytać na stronie www.dr-rath.com. Mogę Panu podpowiedzieć, które produkty Dr Ratha mógłby Pan zastosować. W tym celu proszę mi podać adres pocztowy. Jest to mi potrzebne, aby Panu wysłać podpisaną przeze mnie deklarację członkoską przynależności do Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia. Zapis jest bezpłatny! Po wypełnieniu takiej deklaracji należy ją odesłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Wtedy otrzyma Pan bezpłatnie do domu materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej Dr Ratha oraz nabędzie Pan prawo do 10 % zniżki przy zakupie produktów Dr Ratha. Czy wykonywał Pan badania dodatkowe? Czy zażywa Pan obecnie leki? Czy miał Pan przebadaną tarczycę? Jak funkcjonuje Pan przewód pokarmowy? Może trzeba zbadać kał w kierunku obecności grzybów i drożdży? USG jamy brzusznej (wątroba? nerki?). Medycyna komórkowa nie zastąpi oficjalnej medycyny lecz może być doskonałym uzupełnieniem z korzyścią dla poprawy Pana stanu zdrowia. Z poważaniem : Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49. P.s. Przepraszam, że nie odpowiem na Pana pytanie dotyczące Syna- proszę zwrócić się z tym problemem do Pediatry, ja leczę Osoby dorosłe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>