Czy Tarnów może być miastem zdrowia?-1 głos w dyskusji.

Moim marzeniem odkąd jestem lekarzem,było aby miasto Tarnów w którym sie urodziłem,było Miastem Zdrowia!Może to jest „utopia” o czym teraz napisałem! Ale moim zdaniem jeszcze nic nie straconego?Gdyby Radni Mojego Miasta Rodzinnego przypomnieli sobie,że dla Mieszkańców Miasta sprawy zdrowia są najważniejsze,byłoby wspaniale!Na pewno obecnemu Prezydentowi Miasta Mieczysławowi Bieniowi i następnym Prezydentom,łatwiej byłoby realizować cele z Mieszkańcami cieszącymi się zdrowiem,niż z tymi u których zdrowie szwankuje! Zapraszam Internautów do dyskusji….

Witam!Przeczytałem Pana najnowszy artykuł i w pełni popieram apel do radnych w sprawie zdrowia mieszkańców.Mówić i pisać można wiele,ale tu potrzebna jest inicjatywa nie tylko radnych,  ale również i mieszkańców.Proponuje przeprowadzic plebistyt np. na najlepszą piekarnię oferującą zdrowe i dobre wypieki  itd…Tak po kolei przejść ścieżkę zdrowia miasta w zakresie oferowanej żywności.Presja i opinia społeczeństwa jest bardzo duża a może w końcu radni na swoim odcinku zaainspirowani wynikami,też coś pomogą.Jeśli miasto chce być miejscem targów zdrowej żywności to muszą się wszyscy o to postarać.T.E.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>