Czy ręczna prasa do wyciskania oleju jest już dostępna?

Witam! Czy ta ręczna prasa do wyciskania oleju jest już dostępna??Jaka jest jej dokładna cena, jakie nasiona można nią wyciskać i ile uzyskam oleju np.po godzinie pracy? Pozdrawiam! Halina P.

Tak!  Oto produkt  firmy RMTrade  → MAŁA RĘCZNA PRASA DO TŁOCZENIA OLEJU, szczegóły na stronie „Zdrowych Targów” – www.zdrowetargi.pl – w dziale Katalog Firm.

 

 

 

 

Prasy są ręcznie produkowane i ręcznie pakowane w małej holenderskiej firmie o nazwie PITEBA (Model oraz nazwa zostały umieszczone w międzynarodowym rejestrze),urządzenie pozwala na tłoczenie oleju z nasion rzepaku, lnu, sezamu, słonecznika, dyni, konopi, orzechów włoskich, orzechów laskowych, migdałów, orzechów kokosowych a także można je wykorzystać do produkcji masła orzechowego z orzeszków ziemnych. Wydajność waha się w granicach od 1 do 2 litrów na godzinę i jest uzależniona od rodzaju ziarna oraz jego jakości i zawartości w nim oleju. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, waży troszkę ponad 2kg a opakowanie wraz z zawartością zajmuje powierzchnię formatu kartki A4. O kontakt z Importerem prasy domowej można uzyskać pisząc lub telefonując: Jacek Roik, 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 i 19.00- 20.00.

3 myśli nt. „Czy ręczna prasa do wyciskania oleju jest już dostępna?

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany reczna prasa do tloczenia nasion lnu, sezamu, ostropestu i innych podobnych.
    Prosze o oferty cenowe ze specifikacjami

    Pozdrawiam

    Kajetan Karski

  2. Moge prosic o podanie ceny – RĘCZNEJ PRASY DO TŁOCZENIA OLEJU? Pozdrawiam F.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>