Czy mogę pić sok Mona Vie w ciąży? List od Internautki.

Witam serdecznie Pana Doktora; miałabym ogromną prośbę – czy mógłby Pan Doktor odpowiedzieć mi na kilka pytań?? Byłabym bardzo wdzięczna…
Otóż jestem w ciąży – to początek – ok. 5 tygodni i chciałam się dowiedzieć, czy mogę pic sok monavie active w ciąży albo na przykład alveo grape?? albo może coś jeszcze innego Pan Doktor by polecił?? Ja generalnie sama mam słaby organizm. Leczę się na tarczycę – choroba basedova; z biegiem czasu zdiagnozowano mi colitis ulcerosa, ale na szczęście od ponad roku nie mam z tej strony żadnych dolegliwości, nie przyjmując żadnych leków, oprócz microfloru – a właśnie – czy microflor mogę przyjmować w ciąży?? Chciałabym jak najlepiej przejść przez tę ciążę i aby dzidziuś urodził się zdrowy i jestem w stanie zrobić wszystko, aby tak było, dlatego też piszę z tym do Pana Doktora. Kiedyś Pan Doktor bardzo mi pomógł, z co Bóg zapłać. A słyszał może Pan Doktor o takim specyfiku jak juice plus? to są warzywa i owoce sproszkowane – niby naturalne – o tym też myślałam, czy nie przyjmować czasem, ale na razie chce zasięgnąć rady autorytetu. Z góry dziękuję za odpowiedź, a tym samym i za pomoc.
Pozdrawiam, Ania N.

Szanowna Pani !

Ja mogę tylko napisać o soku Mona Vie bo sam go piję od ponad roku. Nie natknąłem się nigdzie w piśmiennictwie, aby sok Mona Vie był przeciwskazany do picia w czasie ciąży. Proponuję pić sok Mona Vie klasyczny a nie odmianę Mona Vie Active. Z innymi sokami, które Pani wymienia nie mam doświadczenia. Microflor zapewne jest pożyteczny dla Pani organizmu. Z poważaniem: Jacek Roik , p.s. sok Mona Vie można zamawiać telefonicznie dzwoniąc na bezpłatny numer info linii do USA, gdzie Polki przyjmują telefony.

Jedna myśl nt. „Czy mogę pić sok Mona Vie w ciąży? List od Internautki.

  1. Monavie active nie wskazany jest dla dzieci i dla kobiet w ciazy, informacje sa nawet podane na butelce. Monavie active zawiera glukozamine co jest nie wskazane w obydwu przypadkach. Dl kobiet w ciazy i dzieci polecam fioletowa butelke Monavie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>