Co trzeci Polak się odchudza, połowa ćwiczy.

Prawie 2/3 Polaków (65%) twierdzi, że nigdy w życiu się nie odchudzali, czyli nie zdarzyło im się stosować diety w celu zmniejszenia wagi ciała – wynika z badania przeprowadzonego przez CBOS w dniach 2-8 lipca br. na liczącej 1 125 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych Polaków.

Prawie 2/3 Polaków (65%) twierdzi, że nigdy w życiu się nie odchudzali, czyli nie zdarzyło im się stosować diety w celu zmniejszenia wagi ciała – wynika z badania przeprowadzonego przez CBOS w dniach 2-8 lipca br. na liczącej 1 125 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych Polaków. Do podejmowania prób odchudzania przyznaje się w sumie ponad 1/3 badanych – niemal co piąty (19%) robił to kilka razy, kolejne 8% próbowało się odchudzać kilkanaście razy, a nieliczni (3%) zmuszeni są stale pilnować wagi i praktycznie nieustannie stosują jakąś dietę.

CBOS, www.mp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>