Cleanseen ! Co to jest ?

Jest to kolejny produkt z  Firmy DR Nona ! Osobiscie mialem mozliwosc wysluchania wykladu tworczyni Firmy czyli Lekarki Nony Kuchinej, ktora pochodzi z Minska a od kilkunastu lat przebywa w Izraelu ! W 2000 roku zostala wybrana w tym panstwie „Kobieta Roku”! W lutym 2003 roku w sali Kina „Kijow” w Krakowie na Jej wykladzie zgromadzilo sie prawie 1000 sluchaczy! Mnie wyklad Bialorusinki przekonal calkowicie! Opierala sie na zasadach medycyny chinskiej opracowujac technologie wytwarzania produktow w swoim laboratorium. Dlatego p.sotanowilem propagowac ten system wsrod Moich Pacjentow! Najpierw jednak zastosowalem niektore produkty u siebie i czlonkow mojej rodziny… Jednym z podstawowych produktow jest „Cleanseen”. Nona Kuchina mowila na wykladzie,ze zawsze trzeba zaczynac od „oczyszczenia” przewodu pokarmowego i na tym fundamencie budowac podstawy odzyskania lub utrzymania zdrowia !

Składniki podstawowe: mięta pieprzowa, anyż, korzeń rabarbaru, śliwka, daktyle, kompleks bioorganomineralny Morza Martwego.
Wskazania: „Cleanseen” jest stosowany przy leczeniu atonii jelit, dyspakteriozie (zmianie normalnej flory bakteryjnej w jelitach), przewlekłych zaparciach, do oczyszczenia organizmu i usunięcia substancji toksycznych. Zalecany przy chorobach układu pokarmowego, do odtworzenia prawidłowej mikroflory jelit i aktywizacji przemiany materii, przy pracy siedzącej i małoruchliwym trybie życia, przy dietach i odchudzaniu się.
Właściwości preparatu „Cleanseen„: zestaw ziół (mięta, anyż) a także błonnik, daktyle i śliwka po raz pierwszy połączone z kompleksem bioorganomineralnym Morza Martwego działają jak szczoteczka gąsienicowa (jazgarz) oczyszczając i odnawiając włoski i funkcje naszych jelit. Przy tym jest ważne, że „Cleanseen” nie jest środkiem przeczyszczającym a odtwarza perystaltykę jelit droga naturalną nie wywołując biegunek, kolek i wzdęć brzucha. Szczegolnie ten produkt plus oplukiwacz do jamy ustnej sa pomocne w leczeniu alergii i zespolu nadwrazliwosci jelita grubego,z ktorymi to  dolegliwosciami zglasza sie coraz wiecej Pacjentow ! Jak kupic ten preparat ? Jak wspolpracowac z moja struktura pacjentow ? Jak sie zapisac do Firmy ? Postaram sie odpowiedziec na kazdy Panstwa list w tej sprawie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>