Choruję z powodu nowotoru typowego dla ludzi pracujących przy azbeście, chociaż z azbestem nigdy nie miałem kontaktu.

Szanowny Panie ! Kontakt do Pana znalazłem na stronie internetowej www.roik.pl, gdy szukałem kontaktu do fundacji Eco Medicum.
Nazywam się K. P. Mam 56 lat.
Przez wszystkie dotychczasowe lata byłem okazem zdrowia. W maju br.
wykryto u mnie płyn w prawym płucu (zaczęło się od ataków kaszlu w kwietniu). Po półtora miesiąca leczenia i badań zdiagnozowano u mnie międzybłoniaka opłucnej po prawej stronie, z płynem. Forma nowotworu typowa dla ludzi pracujących przy azbeście, a ja z azbestem nie miałem żadnego kontaktu. Obecnie jestem w trakcie leczenia chemioterapią w szpitalu onkologicznym.
Przeszedłem już dwa tzw. kursy chemioterapii: pierwszy w dniach 14 i 15 lipca br., drugi w dniach 9 i 10 sierpnia br. W dniach 30 i 31 sierpnia czeka mnie trzeci kurs.

W okresach między kursami bardzo intensywnie wzmacniam swój organizm przy pomocy
suplementów diety: sok Polinesian Noni, koenzym Q10, naturalna witamina C w dawkach
uderzeniowych (używam 6 g dziennie), mikroelementy. Niestety, program suplementacji
ułożyłem samodzielnie, na podstawie informacji, które znalazłem na stronach internetowych
poświęconych sokowi Noni. Oraz na podstawie informacji, które znalazłem w dwóch
książkach: Jerzy Maslansky „Od lekarza do grabarza” i dr Mattiasa Ratha „Dlaczego zwierzęta
nie dostają zawałów serca, tylko … my ludzie”. Wiem, że brakuje mi wiedzy w zakresie
prawidłowego programu suplementacji w przypadku mojej choroby. Niestety, nie ma żadnego lekarza, który mógłby pomóc mi w tym zakresie.

W związku z tym chciałbym skorzystać z usług Pana.
Z góry dziękuję za zainteresowanie moją sytuacją i za pomoc.
Z poważaniem
K.P.

Szanowny Panie ! Proszę się stosować do wszystkich zaleceń Lekarzy! Ja tylko

prześlę Panu informacje na temat medycyny komórkowej Dr Ratha- www.d-rath.com, soku Mona Vie- zdrowydarnatury.pl oraz zalet zdrowej czekolady Xocai. Moim zdaniem te produkty mogą mieć dodatkowe  zastosowanie w Pana chorobie. Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49,

Jedna myśl nt. „Choruję z powodu nowotoru typowego dla ludzi pracujących przy azbeście, chociaż z azbestem nigdy nie miałem kontaktu.

  1. Drogi internauto!
    Wszystkie nowotwory są wynikiem braku w organizmie witaminy B17. Gdzie się pojawią to tylko efekt samodzielnej manipulacji organizmu, który stara się te braki uzupełnić i w którymś momencie nie może tego zrobić – wtedy powstaje nowotwór. /proszę sprawdzić jak do tego doszedł dr Krebs w latach 50-tych XX wieku/ De fakto jest to choroba metabolizmu podobna w naturze do szkorbutu lub podagry. Jeśli uzupełni się brak tej witaminy w miarę szybko – problem zniknie. Witamina ta jest substancją atakującą tylko komórki nowotworowe niszcząc je od środka – przy napotkaniu zdrowej komórki z enzymem otwierającym zamienia się w glukozę bo drugi enzym nie pozwala na powstanie cyjanowodoru. W kuracji trzeba również stosować duże ilości witaminy C, witaminę B15, enzymy trzustkowe i grzyb reishi/ekstrakt z zarodników/. Moją żonę wyleczyłem z koszmarnego nowotworu pęcherzyka żółciowego z przerzutami na wątrobę i do płuc. UWAGA!!! Witaminy B17 nie wolno stosować przy radioterapii, natomiast reishi można stosować zawsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>