Chciałabym zapytac o produkty Dr Ratha? Cukrzyca i wysoki poziom trójglicerydów.

Panie Doktorze,

Chciałabym zapytac o produkty dr Ratha. Niestety nie potrafie okreslic który produkt powinno sie zastosowac, jeżeli choruje sie na cukrzyce i ma sie jednoczesnie bardzo wysoki poziom triglicerydow.
Własciwie najwiekszym problemem jest wysoki poziom triglicerydow, natomiast poziomy cukru udaje sie w miare unormowac lekiem doustnym.
W ofercie dr Ratha sa 2 produkty: metavit oraz diacor. Który z tych produktów należy przyjmowac, jeżeli wystepuje cukrzyca i problem z triglicerydami, biorac pod uwage to że poziom triglicerydow znacznie przewyższa norme?

Z poważaniem: DD

Pozdrawiam!
Czy Pani należy do Koalicji Dr Ratha? Jest to praktyczne gdyż wypełnienie wniosku członkowskiego (wniosek jest bezpłatny ) daje możliwośc zakupu produktów Dr Ratha z rabatem 10 %. Prosze podac adres pocztowy lub nr faxu to ja Pani wyśle wniosek członkowski, który po wypełnieniu należy odesłac do Biura Dr Ratha w Warszawie. Z Biura otrzyma Pani bezpłatne materiały informacyjne oraz numer członkowski i od tej pory bedzie Pani mogła sama zamawiac produkty. Pierwszą zasadą doboru produktów Dr Ratha- www.dr-rath.com-  jest zastosowanie Vitacor Plus . Nastepnie dobieramy produkty ukierunkowane w zależności od rodzaju schorzeń. Dlatego dodatkowo proponuje zakupic jeszcze: Metavit, Diacor i Arteriforte. Z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49 -13.00- 14.00, 19.00- 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>