Chcemy sami tłoczyć olej z ekologicznych ziaren!

Witam
Przeczytałam pana ogłoszenie i proszę o ofertę.

http://www.roik.pl/sprzedaz-maszyny-do-tloczenia-oleju-na-zimno-z-wszystkich-nasion-oleistych-w-tym-ziol/ .  Jestem wegetarianką z inklinacjami do weganizmu, mieszkam z podobnie myślącymi ludźmi.
Nasze zużycie oleju to jest co najmniej kilka litrów w miesiącu.
Jesteśmy zaprzyjaźnieni z małym agroturystycznym gospodarstwem ekologicznym w którym cyklicznie spotykają się ludzie o podobnych zainteresowaniach (potencjalni kupcy).
Moja praktyka co do tłoczarni jest żadna, ale zakładam że jeżeli posiadali byśmy prasę to każda z osób która mogła by sobie sama wytłoczyć olej z ekologicznych ziaren była by zainteresowana posiadaniem takiego oleju.
Moje pytania dotyczą ceny, wydajności i zużycia takiej maszyny ( ręcznej ).
Pozdrawiam: Anna.

Szanowna Pani!
Niebawem otrzyma Pani pełną ofertę od Producenta! Korzystając z okazji proponuję,aby Pani i Pani Grupa Przyjaciół zapoznała się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha - www.dr-rath.com. Chętnie w tym pomogę! Na początek proszę podać adres pocztowy bym mógł Pani wysłać podpisaną przeze mnie deklarację członkowską. Wpis jest bezpłatny. z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>