Byłam leczona duzymi dawkami sterydów…. list od Internautki.

Panie Doktorze!
W marcu i kwietniu ubiegłego roku byłam leczona dużymi dawkami sterydów( metypred, dexaven) z powodu pokrzywki i obrzęku. Od tego momentu mam problem z hipokalemią, co tydzień lub dwa mam kroplówki z potasem i często magnezem, poza tym zażywam jeszcze 3 razy dziennie Kaldyum. Jednocześnie zażywam leki przeciwhistaminowe (rupafin lub teltast, xyzal a do tego Xotepic lub ranigast dwa razy dziennie) , ponieważ zmagam się z wciąż z pokrzywką. Testy alergiczne z krwi nie wykazały alergii. Bardzo proszę o odpowiedź czy spotkał się Pan z takim przypadkiem, i czy ta hipokalemia może być jeszcze konsekwencją sterydoterapii czy może stosowania leków p/histaminowych.

Szanowna Pani !
Nie miałem takiego przypadku! Są pewne leki które hamują wydalanie potasu
drogą oddawanego moczu, ale muszą to zadecydowac Lekarze u których sie Pani
leczy. Ja moge polecic zapoznanie sie z medycyną komórkowa, która mogłaby
wiele wnieśc dobrego do Pani zdrowia, www.dr-rath.com plus informacje na mojej
stronie www.roik.pl, z poważaniem: Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>