Brak węchu.

Witam, napisałem do Pana gdyż zainteresowała mnie Pana strona www. Od kilku lat mam brak powonienia i przytłumione odczuwanie smaków tzn. nie czuję żadnych zapachów, smak dociera do mnie słabo. Czasami zupełnie przypadkowo nagle docierają do mnie zapachy, ale to trwa parę sekund i zdarza się bardzo rzadko. Częściej np. gdy wydmuchuje nos z kataru to nagle dociera do mnie zapach,ale za chwile znika i znów nic nie czuję. Byłem dwa razy u lekarzy, ale w sumie nic mi nie poradzili, rozłożyli ręce i powiedzieli że nie potrafią pomóc, że samo powinno przejść.
Niestety nie mogę się wybrać do Pana do Tarnowa, ale może by mi Pan coś polecił, albo jakiegoś lekarza – mieszkam w Warszawie. Mam też taki objaw że jak się robi chłodniej to od razu mam cały zatkany nos, gdy go oczyszczam wydmuchując to katar jest ciemno zielony, gesty. Kiedyś nigdy nie miałem takich objawów.
Pozdrawiam: D.N.

Szanowny Panie!
Proponuję kontakt z Laryngologiem a później ewentualnie z Neurologiem. Można podejrzewać zapalenie zatok obocznych nosa. Może alergia jest tego powodem? Stan uzębienia musi być idealny! Z poważaniem : Jacek Roik.  p.s. ja nie przyjmuję prywatnie. Udzielam porad na ile to jest możliwe przez internet lub telefon- 14, 655 84 49, gratis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>