Biskup Tarnowski Honorowym Patronem Koncertu w dniu 21.03.2005 r.!


Wielkiego zaszczytu dostapią Ci z Melomanów, którym uda się zakupić bilety na występ  Artystów Krakowskiej Opery Kameralnej(www.kok.art.pl), ktorzy w dniu 21 marca b..r o godzinie 19.00 w Tarnowskim Teatrze zaprezentują „Stabat Mater”, Oratoria - Misteria Sceniczne: Antonio Vivaldiego i Giovanni Battisty Pergolesiego! Na widowni zasiądzie razem  z Nami Biskup Tarnowski Wiktor Skworc (www.wsd.tarnow.pl), do którego zwróciłem się z prośba o przyjęcie Honorowego Patronatu nad  tym koncertem muzyki klasycznej! Dzisiaj otrzymałem list pocztą elektroniczną od Kanclerza Kurii w Tarnowie ks. dr Adama Nity następującej treści:…..

 

 pragnę poinformować, że Ksiądz Biskup Ordynariusz zaakceptował plakat i miejsce. Jeżeli nic nie przeszkodzi będzie obecny w Teatrze w Wielki Poniedziałek i na zakończenie jest gotowy powiedzieć parę słów.” Tym Koncertem, chcialem zwrócić uwage na problem BEZDOMNOŚCI! Od wielu lat Moimi Pacjentami są Mężczyżni z Domu dla Bezdomnych Mężczyzn Caritas Diecezji Tarnowskiej przy ul. Prostopadłej 9a,  w Tarnowie. Znam Ich losy życiowe niczym Spowiednik! Życie Ich dostatecznie doświadczyło! Naszym zadaniem jest Im pomóc, aby mogli  zawrócić  „z beznadziejnej drogi” w jaką się uwikłali! Dochód z Koncertu chciałbym przekazać na konto Caritas, na ręce ks dyr. Antoniego  Mikruta, który doskonale zna potrzeby tego Domu! Bilety w cenie 40,00 zł od osoby, będa za niedługo do kupienia! Wszyscy chętni już mogą skladać zamówienia pod moim adresem e-mail : jroik@manpol.net lub telefonicznie  wieczorem (20.00-21.00), podaję numer 0-14, 621-53-48.

 

Tarnów, dnia 16.02.05 r.      Jacek Roik, www.jroik.manpol.net 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>