Bioorganomineralnykompleks czyni „cuda”!

Aby zrozumiec dzialanie produktow z Morza Martwego izraelskiej Firmy DR NONA, trzeba koniecznie przeczytac ponizszy tekst! …….

Bio – są to biologicznie aktywne substancje, tworzące się w biomasie i mikroorganizmach Morza Martwego. Organo – związki organiczne zawarte w roślinach jako olejki eteryczne i aromaterapeutyczne. Mineralny – nieorganiczne substancje – minerały i biometale Morza Martwego.

BIO


W 1936 roku B. Wilkański w próbkach wody pobranej do badań w odległości 34 km od ujścia rzeki Jordan, odkrył nie znane wcześniej bakterie. Dalsze badania wód Morza Martwego były prowadzone przez Beniamina ElazaraWolkani. W jego rozprawie doktorskiej („Badanie mikroflory Morza Martwego” Uniwersytet Żydowski, Jerozolima 1940r) po raz pierwszy została zidentyfikowana i opisana mikroflora Morza Martwego.
Po opublikowaniu wyników badań wielu naukowców szczegółowo badało wody Morza Martwego. W 1983r. A. Oren wykrył w wodach Morza Martwego, oprócz populacji bakterii, także znikomą ilość wodorostów Dunaliela (4-6 komórek w ml). Na podstawie tych i innych badań do informatora „Klucz bakterii” wpisano archibakterię. Badanie struktury DNA i RNA oraz fizjologicznych mikroorganizmów wykazało, że archibakterię należą do samodzielnej grupy organizmów, nie zakwalifikowanej ani do prokariotów ani do eukoriotów. Ich budowa jest zbliżona do budowy organizmów jądrowych. Do prokariotów podobne są tylko przez nieobecność ukształtowanego jądra. Wykorzystanie biomasy archibakterii Morza Martwego jest głównym osiągnięciem naszej firmy, ponieważ jest to źródło niewyczerpanych możliwości wykorzystania biologicznie czynnych i czystych substancji oraz ich energii.
Morze Martwe faktycznie nie jest martwe, ponieważ znajdują się w nim mikroskopijne organizmy jednokomórkowe; archibakterie oraz wodorosty zdolne żyć i rozmnażać się w jego słonych wodach. Woda Morza Martwego jest nie tylko silnie stężonym roztworem soli, ale ma także wysoką temperaturę oraz mocne działanie promieni słonecznych, właściwych dla tego obszaru geograficznego. Budowa tych komórek jest zbliżona do budowy komórek białkowych, od których mogło zacząć się życie na Ziemi, a w czasie ewolucji przystosowały się do życia w ekstremalnych warunkach. Są one potężnymi bioantyoksydantami (naturalny antyutleniacz). Aktywne substancje wyodrębnione z tych komórek działają z jednej strony jako protektor membran komórek naszego organizmu, z drugiej zaś strony mają zdolność odtwarzać zespoły nukleinowe komórek.


Życie każdego organizmu nawet nie wykonującego żadnej pracy jest związane ze stałym wydatkiem energii jak i środków organicznych oraz mineralnych, potrzebnych do zachodzenia procesów życiowych. Jest to związane z zachodzącymi w organizmie zmianami chemicznymi i fizycznymi.


Praktyka dowodzi, że aby zapobiec następstwom utraty bardzo cennych dla organizmu substancji niezbędnych do życia, należy je bez przerwy uzupełniać. Zachwianie tej kruchej równowagi prowadzi do choroby. Chory i osłabiony organizm nie zawsze może sam poradzić sobie z zapewnieniem odpowiednich składników odżywczych, zawartych w pożywieniu, niezbędnych do właściwej przemiany energetycznej. Stosując środki odżywcze „Dr. Nona”, otrzymujemy pełny zestaw aminokwasów i minerałów na przyswojenie których nasz organizm nie potrzebuje dużo energii. W taki sposób poprzez oszczędzanie energii nasz organizm szybciej wróci do równowagi i stan naszego zdrowia ulegnie poprawie.


Dzięki unikalnemu procesowi ewolucyjnemu, który przetrwała biomasa Morza Martwego udało się skrócić drogę do odtworzenia uszkodzonej komórki jak i do ozdrowienia organizmu jako całości.

ORGANO olejki aromaterapeutyczne i fitoterapia

Właściwości olejków eterycznych i ich funkcjonowanie:

  • posiadają właściwości bakteriobójcze, antyseptyczne oraz przeciwzapalne,
  • dobrze oddziałowują na emocje i zdrowie psychiczne,
  • posiadają właściwości kosmetyczne i dermatologiczne,
  • pomagają zachować zdrowy wygląd skóry i włosów,
  • stymulują procesy samoregulacji w organizmie, pomagają we właściwej przemianie materii oraz posiadają właściwości bioenergetyczne.

Aromatoterapia należy do naturalnych sposobów przywracania zdrowia, nie powoduje skutków ubocznych, nie jest toksyczna i nie burzy naturalnej harmonii funkcjonowania organizmu człowieka. Podtrzymuje naturalne procesy obronne organizmu. Zmiany zachodzące w organizmie pod wpływem stosowania aromatoterapii odbywają się łagodnie, po początkowym okresie adopcji, stabilizują prace organizmu. Wykorzystując te zalety aromaterapii i jej pozytywne skutki, włączyliśmy ją jako integralną część bioorganomineralnego kompleksu. Woda Morza Martwego posiada pH 8,5-9. W połączeniu z olejkami aromaterapeutycznymi udało się uzyskać pH 5,5 czyli najbardziej korzystny dla naszej skóry. Na podstawie tych olejków uzyskano struktury zbliżone do liposomów. Liposomy stabilizują ich lotność, nie pozwalają im ulatniać się i w połączeniu z minerałami pozwalają jak najkorzystniej oddziaływać na wszystkie struktury naszego organizmu. Jako silny bioantyoksydant pochodzenia naturalnego wzmacnia ich właściwości lecznicze. Do ORGANO należy także fitoterapia, która jest niewyczerpaną spiżarnią naturalnego surowca leczniczego. Obecnie lek ziołowy jest jednolitym kompleksem biogenetycznym, zawierającym zarówno środki aktywne biologiczne jak i metabolity, proteiny, olejki eteryczne, chlorofil, kwasy biochemiczne krwi oraz minerały. Jest to bardzo ważne i znajduje się w produktach „Dr. Nona”.

MINERALNY mikroelementy i biometale zawarte w Morzu Martwym i ich rola w organizmie człowieka


Dla normalnej przemiany materii w organizmie konieczne jest dostarczenie mu biometali i mikroelementów, które będą wykorzystywane w anabolicznych procesach tzn. do tworzenia i wzrostu nowych komórek. Istota tych procesów polega na syntezie niezbędnych substancji i bogatych w energię związków. W wyniku ich współdziałania odbywa się harmonijna fizjologiczna mobilizacja wszystkich sił obronnych. Substancje te zapobiegają zaburzeniom procesów energetycznych i plastycznych w tkankach. Biometale i mikroelementy są nam potrzebne w ograniczonych ilościach. Ale ani jedna z 70 trylionów komórek naszego ciała nie może normalnie funkcjonować bez mikroskopijnych ilości tych substancji. Deficyt hormonów, żelaza i białka, w rzeczywistości, jest niczym innym jak brakiem biometali i minerałów. Mikroelementy, obecne w Morzu Martwym wchodzą w skład systemu obronnego enzymów i antyoksydantów gaszą proces wolnorodnikowy.
Jedną z przyczyn chorób i starzenie się człowieka jest brak mikroelementów w produktach spożywczych: w oczyszczonej mące, kaszy, maśle czy cukrze. Niska zawartość mikroelementów w mięsie i warzywach. Nasz organizm często odczuwa „głód mineralny” i dla tego z łańcucha żywnościowego często wchłaniane sq grupy „podobnych” (niekiedy nawet radioaktywnych) składników, uczestniczących w procesach wolnorodnikowych, co powoduje rozwój różnych chorób. W związku z tym, mineralne wsparcie organizmu preparatami „Dr.Nona” oparte na podobieństwie biochemicznego składu plazmy krwi i Morza Martwego jest bardzo ważne.


Dzięki naszym preparatom, możecie Państwo zaopatrzyć swój organizm w niezbędne mikroelementy i biometale.


Morze Martwe jest jak mleko Matki Ziemi. Matki, karmiąc swoje dzieci, wraz z pokarmem dostarczają im wszystko co najpotrzebniejsze.
Mleko matki jest najlepszym pokarmem. Daje ono ochronę i odporność układu immunologicznego. Bóg, dając Morze Martwe, chciał dać ludziom, dzięki zawartym w nich składnikom, taką samą ochronę jako dziecku daje mleko matki. Chroni nas przed wieloma chorobami i przywraca naturalną pracę organizmu. Odkrycie przez dr Nonę Kuchinę bioorganomineralnego kompleksu stało się podstawą produkcji kompanii noszącej jej imię. Jeżeli Nona Kuchina to serce i dusza całej kompanii, to Michaił Szneerson jest jej głową. Dzięki Jego zdolnościom organizacyjnym była założona i pracuje efektywnie do dziś, znana na wielu rynkach świata kompania „Dr.Nona International Ltd”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

2013 - wszelkie prawa zabronione roik.pl