”Beta-Cruenta-plus”

LIOFILIZOWANY BURAK ĆWIKŁOWY Z ARONIĄ ZMIELONY NA PYŁ DO POSTACI MICELARNEJ

„NEW LIFE”-Produkt Polski!Polecam!….


 


 Co to jest  MICELIZACJA?


System transportu substancji w ciele „opiera się na wodzie”. W związku z czym przyswajanie substancji rozpuszczalnych w tłuszczach jest utrudnione. Organizm z pomocą kwasu żółciowego, glicerydów i kwasów tłuszczowych buduje tzw. micele do których dołączane są substancje rozpuszczalne w wodzie w celu ich wchłonięcia. Wskaźnik wchłonięcia jest jednak niski, bo 25 – 30%. Przy pomocy micelizacji  zostają wytworzone cząsteczki, które łatwiej dostarczą  organizmowi witaminy rozpuszczalne w tłuszczach takie jak A, E, D, H, tłuszcze Omegi 3 i kuenzymy. W porównaniu z tabletkami, witaminy zmicelizowane wchłaniają się 5-ciokrotnie efektywniej.


MICELIZACJA: gwarantuje przyswajalność  witamin A, D, E, K, Beta-karotenu, Koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 i Flawonoidu na poziomie bliskim 100%  (dla porównania te same witaminy w postaci nie zmicelizowanej maksymalnie w 25%).


LIOFILIZACJA  to pewna odmiana metody suszenia. Podczas liofilizacji kryształki zamrożonej wody są usuwane z produktów wraz z azotanami poprzez sublimację (w próżni lód przechodzi bezpośrednio w parę wodną z pominięciem stanu ciekłego). Dzięki temu produkt jest suszony ze stanu zamrożonego i w niskich  temperaturach  –39,9°C. W taki sposób przetwarzana żywność pozwala zachować najcenniejsze składniki i właściwości: witaminy, białka, składniki mineralne, zapach, smak, kolor. Taki produkt po zetknięciu się z wodą odzyskuje właściwości bardziej czystego niż pierwotnie świeżego produktu.


SPOSÓB PRODUKCJI:


Produkty naszej fabryki, spełniają wszystkie wymogi jakościowe, jakie nakłada na produkcję spożywczą ustawodawstwo Unii Europejskiej. Świeże, najwyższej klasy surowce, pochodzą z ekologicznie czystych regionów są starannie selekcjonowane, oczyszczane i rozdrabniane na pył do formy micelarnej. Preparaty ,,NEW LIFE” produkowane są w cyklu zamkniętym, co zapewnia ich wysoką jakość i mikrobiologiczną czystość. Nasi klienci, mają gwarancję otrzymania produktu wytwarzanego według najnowszych technologii, ale w zgodzie i w pełnej symbiozie ze środowiskiem naturalnym. Nasz zakład produkcyjny posiada własny system kontroli i zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotności produktu HACCP, który został zbadany, przyjęty i potwierdzony certyfikatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Efektem wieloletnich prac jest Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego.  


PRODUKT POLSKI 


Europejski Certyfikat  HACCP


 


PRODUKT POLSKI 


 


 


 


Hasło firmy Guardian brzmi „Natura produkuje najlepsze leki” i tą złotą myślą proponujemy nowy preparat z serii „New Life” „Beta Cruenta plus”. Jest to naturalny suplement energetyczno – witalizujący i zalecany jest on zamiast picia kawy (kawa wypłukuje z organizmu żelazo, magnez, witaminę B makro i mikroelementy). Preparat ten proponujemy osobom które nie mogą dobudzić się rano,  jako „gorący kubek” dla wszystkich którzy pracują na otwartym terenie w trudnych warunkach pogodowych, kiedy czujemy że atakują nas wirusy grypy, mamy dreszcze zimne dłonie, stopy, bóle migrenowe. Tajemnica działania tego rozgrzewającego suplementu zawarta jest nie w kofeinie tylko w aroni i buraku i w ich ogromnej ilości bogatych składników. Niacyna, duże ilości witamin z grupy B, wysokie jednostki witaminy C,E, pierwiastków życia takich jak: żelazo magnez, selen, cez, rubid, cynk, kobalt, mangan, sole mineralne, aminokwasy, betacjany oraz bardzo ważna witamina P-aktywna. Tajemnicze działanie tego produktu jest w rozdrobnionych składnikach do cząsteczek micelarnych więc organizm pochłania i przyswaja prawie 98% tych cennych wspaniałości. Po wypiciu „Beta Cruenta plus” suplement dostaje się do krwiobiegu w przyśpieszonym tempie (10-15min.). delikatnie lecz skutecznie przyśpiesza obieg limfy rozszerzając główne żyły i naczyńka włosowate co w efekcie zaopatruje komórki w tlen. Czujemy wtedy w całym organizmie przyjemne ciepło. Podnosi się poziom serotoniny w mózgu przez co stajemy się bardziej spokojni, odprężeni, poprawia nam się ostrość widzenia, zwiększa się nam koncentracja i pod wpływem dotlenienia mózgu namacalnie czujemy trzeźwość umysłu. W związku z tym nie proponujemy picia suplementu na noc, gdyż preparat jest pobudzająco – witalizujący chyba że osoby muszą wykonywać pracę w warunkach nocnych.SPOSÓB UŻYCIA:


Dorośli Leczniczo: 1-2 razy dziennie 1- łyżka stołowa produktu na 1 szklankę letniej lub gorącej wody  z jedna łyżeczką miodu.


Dorośli profilaktycznie: 1 raz dziennie 1 łyżka stołowa produktu na ½ szklankę letniej  lub gorącej wody.


Dzieci powyżej 10 roku życia: 1 raz dziennie 1 łyżeczka produktu na ½ szklankę letniej wody lub mleka z jedną łyżeczką miodu lub z dowolnym sokiem.


 


SKŁAD: Liofilizowany burak z aronią zmielony na pył do postaci micelarnej.


 


PRZECIWWSKAZANIA: Alergia na wymienione składniki.
1 łyżka waży 15g , ale ma wartość 150g surowych owoców i warzyw.

 


 


 Opakowanie jednostkowe – 500g                               Proponowana cena opakowania- 70 zł


Zamowienia proszę skladać pod adresem : jroik@manpol.net  tel. 0-14, 621-53-48 (20.00-21.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>