Balsam przeciw zmarszczkowy wokol oczu !

Kolejny rewelacyjny kosmetyk, ktory nie tylko upieksza kobiety! Dla mezczyzn tez jest potrzebny zwlaszcza tych, ktorzy pracuja przy komputerach ! Przeciwdziala zmeczeniu oczu ! Ponadto powoduje lepsze ukrwienie siatkowki, zapobiega w dlugofalowym stosowaniu jaskrze i katarakcie! Firma DR NONA jest jedyna izraelska firma, ktora sprzedaje  preparaty dla wzmocnienia zdrowia czlowieka, dodatki odzywcze, produkty kosmetyczne i perfumeryjne na zasadzie systemu wielopoziomozego marketingu. Jak ten system funkcjonuje…. postaram sie kazdemu chetnemu odpowiedziec, by mogl sam dla siebie i swojej Rodziny, produkty zamawiac z Hurtowni w Krakowie! A teraz kilka zdan na temat balsamu p/zmarszczkowego wokol oczu :

Jeżeli oczy nazywane są lustrem duszy to delikatną i bardzo czystą skórę pod oczami można nazwać lustrem stanu organizmu.

„Worki”, „kręgi”, „sińce” pod oczami powstają nie bez powodu. Wszystko to jest skutkiem przemęczenia, bólu, stresu, depresji.

Balsam pod oczy firmy „Dr. Nona” potrafi usunąć nie tylko nieprzyjemne odczucia w oczach po nieprzespanej nocy lub męczących zajęciach, nie tylko „worki” i „kręgi”, ale również przyczyny, z których to wszystko powstaje. Takie jest działanie składników tego odżywczego zbalansowanego kremu, który zawiera w sobie olejek z dzikiej róży, jojoby, witaminę E, roślinny wosk i obowiązkowo kompleks bioorganomineralny Morza Martwego. Uwaga ! 75 ml balsamu wystarcza na rok stosowania. Na wilgotne powieki nanosimy 1 lub 2 x dziennie, niewielka jego ilosc i opuszkami palcow,kilkoma  ruchami okreznymi od kacika oczu na zewnatrz, wmasowujemy w powieki!   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>