Alergia pokarmowa typu III- warto wykonać test w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu.

Instytut Mikroekologii w Poznaniu jest pierwszym i jedynym ośrodkiem w Polsce zajmującym się przeprowadzaniem badań mikrobiologicznych, których celem jest identyfikacja przyczyn wielu przewlekłych chorób. Są to zazwyczaj dolegliwości, z którymi borykamy się od lat, a których przyczyny nie są nam bliżej znane np.: dolegliwości skórne (atopowe zapalenie skóry, świerzbienie, łuszczyca, pokrzywka), czy też dolegliwości żołądkowo-jelitowe (biegunki, zaparcia, wzdęcia).

Przyczyną niektórych przewlekłych chorób jest alergia pokarmowa typu III, która wpływa na osłabienie układu odpornościowego naszego organizmu i przyczynia się do rozwoju wielu jednostek chorobowych.

Dzięki przeprowadzanym w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu testom ImuPro300, możliwe jest wykrycie tych składników spożywczych, które bezpośrednio przyczyniają się do powstawania stanów zapalnych w organizmie.

Badania wykonywane w Instytucie Mikroekologii są kierowane do pacjentów z całej Polski, ponieważ materiał do badań można przesłać do Instytutu w specjalnych opakowaniach służących do pobrania i przesłania materiału do badania.

Badania wykonywane są w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne „know how” umożliwiające przeprowadzanie specjalistycznych badań Zespół firmy tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mikrobiologii oraz medycyny ogólnej.

www.imupro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>