„Aronox”- to zdrowie dla każdego!

W dobie największych osiągnięć w dziedzinach medycyny i technologii, lekarze i pacjenci szukają preparatów, które przedłużą życie, poprawią jego jakość w czasie choroby i zabezpieczą przed niepożądanymi następstwami. Spodziewają się środków o potwierdzonych właściwościach profilaktycznych i terapeutycznych! „Aronox” prezentowany przez Firmę „Agropharm” w ramach „Wirtualnych Tragów Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych” jest preparatem, który spełnia wszystkie te warunki……

W dobie największych osiągnięć w dziedzinach medycyny i technologii lekarze i pacjenci szukają preparatów, które przedłużą życie, poprawią jego jakość w czasie choroby i zabezpieczą przed niepożądanymi następstwami. Spodziewają się środków o potwierdzonych właściwościach profilaktycznych i terapeutycznych! „Aronox” prezentowany przez Firmę „Agropharm” w ramach „Wirtualnych Tragów Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych” jest preparatem, który spełnia wszystkie te warunki……

Statystyka. Przez kilka ostatnich dekad problematyka chorób układu krążenia urosła do rangi problemu narodowego. Statystyki medyczne zatrważają liczbami: co drugi Polak umiera z powodu chorób układu krążenia. Polska zajmuje czołowe miejsce w Europie pod względem zachorowalności na chorobę niedokrwienną serca, każdego roku prawie 100 tysięcy Polaków zapada na zawał mięśnia sercowego.
Nadciśnienie tętnicze. Najczęściej występującą chorobą jest nadciśnienie tętnicze- przewlekła choroba długo nie dająca żadnych objawów(rzadko bóle lub zawroty głowy, wyjątkowo zaburzenia widzenia). Nie leczona- prowadzi do choroby wieńcowej, udaru mózgu, zawału bądź niewydolności serca. Dodatkowa komplikacją są równocześnie zachodzące procesy miażdżycowe. Zgodnie z najnowszymi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia za górna wartość ciśnienia tętniczego skurczowego przyjmuje się 139 mm Hg, zaś dla ciśnienia rozkurczowego 89 mm Hg. Przy wysokim odsetku populacji z nadciśnieniem dane jednocześnie wskazują na bardzo niską skuteczność terapii. Powodów tego stanu rzeczy jest kilka: rzadko występujące dolegliwości , konieczność długotrwałego leczenia- zwykle do końca życia oraz obniżenie samopoczucia wywołane niepożądanymi efektami ubocznymi stosowanych leków.
Wolne rodniki. Jest faktem powszechnie znanym i dobrze udokumentowanym, że związki flawonoidowe pochodzące z owoców, liści herbaty oraz ziaren kakao posiadają właściwości prozdrowotne. Ich działanie opiera się głównie na hamowaniu niekorzystnych procesów utleniania tłuszczy w organizmie człowieka. Wychwytują bowiem wolne rodniki tlenowe, które mogą wywoływać zmiany naczyniowe i nasilać rozwój miażdżycy a także przyczyniać się do zmian w materiale genetycznym komórek, co może indukować procesy nowotworowe.
Antocyjany. Wśród owoców bogatych we flawonoidy aronia wyróżnia się zdecydowanie najwyższą zawartością antocyjanów- naturalnych barwników. Nie znamy źródła związków o większej aktywności antyoskydacyjnej. Obecnie antocyjany są badane w wielu laboratoriach świata, w tym w Japonii. Ostatnio dr J. Xu z Mukogawa Womens University wykazał, że antocyjany pobudzają w komórkach śródbłonka wytwarzanie tlenku azotu, który ma zdolność rozkurczania naczyń krwionośnych.
Badania. W tym samym czasie polscy badacze: prof. M. Naruszewicz z Pomorskiej Akademii Medycznej i prof. M. Dłużniewski w Warszawskiej Akademii Medycznej, wykonali za zgoda komisji etycznej badania kliniczne, w których stwierdzili, że antocyjany zawarte w preparacie „Aronox” obniżają ciśnienie skurczowe i rozkurczowe krwi u pacjentów po przebytym zawale serca. Można więc sądzić, że jest to efekt kliniczny działania antocyjanów związanych z ich unikalnym wpływem na zwiększenie elastyczności śródbłonka. Dodatkowo wykazano, że antocyjany działają przeciwzapalnie i obniżają znamiennie poziom białka ostrej fazy CRP. Białko to uznawane jest obecnie za jeden z najważniejszych wskaźników wysokiego ryzyka choroby niedokrwiennej serca. Wyniki badań potwierdzają, że antocyjany zawarte w preparacie „Aronox” są cennym uzupełnieniem leczenia nadciśnienia tętniczego oraz częścią profilaktyki pierwotnej i wtórnej choroby niedokrwiennej serca. 1 kapsułka „ Aronox” zawiera ekstrakt z owoców aronii zawierający około 50% polifenoli, w tym nie mniej niż 20% antocyjanów. Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie,1 opakowanie zawiera 30 kapsułek. Wobec naukowych faktów nie pozostaje nic innego jak włączyć do swoich działań profilaktycznych zażywanie „Aronox”. Choroby cywilizacyjne „atakują”! „Aronox” może nam w tej walce o zdrowie pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>