Medycyna komórkowa Dr Ratha- glejak mózgu.

Witam Pana! w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej w dniu dzisiejszym pozwalam sobie prosić o materiały dodatkowe oraz konsultację odpowiedniego doboru preparatów dla mojej młodej siostrzenicy ( 33 lata) chorej na glejaka mózgu. Z chorobą walczymy od 2009 r. – na początku oligoastrocystoma II, zabieg operacyjny paliatywny, bez radio i chemioterapii, jedynie dieta ubogowęglowodanowa z inicjatywy własnej. Po ponad roku wznowa niestety nieoperacyjna – radioterapia; rozwój zatrzymany ale samopoczucie po zakończeniu naświetlań koszmarne: bardzo duży obrzęk mózgu, drastyczne spadki poziomu potasu itp. Chemioterapeuta proponował włączyć PCV ale nie zgodziła się.

Wtedy włączyliśmy ( na własną rękę) Boswellię – preparat naturalny 3600 mg/dobę a następnie błonnik, Ecomer, Indirubin; cały czas dieta ubogowęglowodanowa, bez suplementacji i zbyt dużej ilości świeżych owoców i warzyw zgodnie z sugestiami onkologów i nie tylko.
Uzyskaliśmy niezłe efekty – likwidacja obrzęku mózgu – cofnięcie przesunięcia półkul o 1,5 cm, zatrzymanie wzrostu glejaka itp. Po dwóch latach po zakończeniu naświetlania neurochirurg podjął się usunięcia zmiany – zabieg odbył się miesiąc temu, zmiana usunięta w całości ale pozostał naciek; z uwagi na rozległość zabiegu wystąpił prawostronny paraliż, który dzięki intensywnej rehabilitacji w ok 80% został już zlikwidowany, pracujemy jeszcze nad poprawą pamięci.
Wynik badania histopatologicznego – Astrocystoma anaplasticum III – prawdopodobnie do przekształcenia doszło w wyniku radioterapii.

Na razie nie zgodziła się na chemioterapię Temodalem a i chemioterapeuta nie był do końca przekonany czy to właściwy kierunek ze względu na fakt, iż ten typ glejaka może po chemii ewaluować w kierunku GMB. Poza tym Temodal to ostateczność w przypadku ewentualnej wznowy.

Dlatego też ciągle poszukujemy innych naturalnych metod „naprawiania” organizmu – bo przecież glejak to choroba autoimmunologiczna i należałoby oddziaływać na przyczyny a nie tylko objawy.

Tak jak mówiłam o zaletach medycyny komórkowej dowiedziałam się właściwie kilkanaście dni temu i po przeanalizowaniu dostępnych materiałów doszłam do wniosku, że to powinien być właściwy kierunek – mam tylko nadzieję, że nie jest za późno.

Dlatego też jak najszybciej chciałabym włączyć do terapii produkty Dr Ratha.

Proszę o podpowiedź dawkowania – czy takie jak w katalogu preparatów czy może nieco inne.

Będę bardzo zobowiązana za wszelkie materiały, sugestie i podpowiedzi, ponieważ jestem na początku edukacji w tym zakresie.

z poważaniem A.T.

Szanowna Pani !

Postaram się szybko wysłać do Pani wszystkie dostępne mi informacje na temat medycyny komórkowej Dr Ratha w tym: internetowy Katalog produktów Dr Ratha, cennik oraz poinformuję Panią w jaki sposób będzie Pani mogła sama zamawiać produkty Dr Ratha. Z poważaniem: Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00 .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>