Medycyna komórkowa Dr Ratha- nowotwór jajnika, choruję od 3 lat.

Temat dotyczy nowotworu jajnika, na który choruję już od około 3 lat. Prawie cały czas jestem  na chemioterapii, która co jakiś czas jest zmieniana na nową. Jak na razie nie ma żadnych efektów leczenia.Proszę o informacje czy w tym temacie coś
można zdziałać?. D.W.

Szanowna Pani!
Komórkowe składniki odżywcze są suplementami diety i można je przyjmować dodatkowo do przepisanych leków. Leki można tylko odstawiać po konsultacji z lekarzem! Coraz więcej lekarzy jest nastawionych pozytywnie do uzupełniania diety witaminami. W książkach wydawanych przez Fundację Dr Ratha można przeczytać o roli komórkowych składników odżywczych w procesach metabolicznych związanych z rozwojem raka. Zacytuję tutaj fragmenty :
Vitamina C- jako niezbędna do syntezy kolagenu wpływa na zwiększenie stabilności tkanki łącznej,krytycznej dla powstrzymania rozsiewu komórek raka w tkankach. Badania w Narodowym instytucie Zdrowia USA (NIH) potwierdziły, że witamina C w dużych dawkach może eliminować komórki rakowe nie uszkadzając przy tym zdrowych komórek.
Lizyna i prolina- to naturalne aminokwasy ważne jako materiał budulcowy cząsteczek kolagenu, odpowiadają za stabilność tkanki łącznej.Lizyna jest także inhibitorem enzymów trawiących kolagen, przez co ma wpływ na ograniczenie rozprzestrzeniania się komórek rakowych w tkance.
Polifenole- to naturalne składniki roślin (bogate źródło to herbata zielona) o silnych właściwościach jako przeciwutleniacze, inhibitory enzymów trawiących kolagen i wykazujące wiele innych działań przeciw rakowi.
N-acetylo- cysteina (NAC)- to naturalna pochodna aminokwasu cysteiny niezbędnego do syntezy glutationu, ważnego przeciwutleniacza.
Arginina – aminokwas niezbędny do optymalnej funkcji systemu immunologicznego i ograniczenia wzrostu komórek rakowych.
Selen- jest ważnym składnikiem dla funkcji systemu immunologicznego i ochrony komórek przed toksynami. Jest on ważny dla hamowania wzrostu komórek guza.

Wobec powyższych faktów ośmielam się zaproponować Pani zakup 3 produktów Dr Ratha! Zestawy komórkowych składników odżywczych, które są wynikiem badań przeprowadzonych przez Instytut Medycyny Komórkowej w Kaliforni i mają zastosowanie w takich przypadkach o jakim Pani pisze w liście. Proszę o telefon- 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00,  bym mógł z Panią porozmawiać gdzie można zakupić 3 produkty Dr Ratha. Wysyłam każdemu również bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej oraz pomagam dobrać w zależności od stanu zdrowia odpowiednie zestawy produktów Dr Ratha. Jacek Roik

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>