599 biletów na spektakl ”Don Pasquale” wysprzedane!

Dziś w godzinach popołudniowych ks. Władysław Piotrowski pełniący dyzur w Kancelarii Parafialnej XX Misjonarzy w  Tarnowie(www.familia.tarman.pl), sprzedał ostatnie 7 biletow dla Pracowników Małopolskiej Grupy Geodezyjno-Projektowej w Tarnowie! Spektakl operowy „Don Pasquale” Gaetano Donizettiego w wykonaniu Artystów Krakowskiej Opery Kameralnej (www.kok.art.pl) będzie miał pełną widownię! Mam  propozycję dla Melomanów, ktorzy nie dostali biletów na „Wieczór Operowy” w dniu 21 lutego b.r. aby już teraz zgłaszali zapotrzebowanie na bilety na następny spektakl z cyklu : ”Wieczór z Muzyką Klasyczną” ….

tym razem przeniesiemy się do sali  Tarnowskiego Teatru! Teatr może pomieścić zaledwie 300 Melomanów a więc o połowę mniej niż sala Mościckiej Fundacji Kultury! O miejsce na widowni będzie więc trudniej! Bilety będą w sprzedaży po 40 zl od Osoby! W dniu 21 marca b.r. czyli w Wielki Poniedziałek o godzinie 19.00  wysłuchamy Oratoria „Stabat Mater” skomponowane przez Antonio Vivaldiego i Giovanni Baptistę Pergolesiego. Na widowni razem z nami zasiądzie Biskup Tarnowski Wiktor Skworc(www.wsd.tarnow.pl), który objął Honorowy Patronat nad tym koncertem!   


Tranów, dnia 18.02.05 r.       Jacek Roik, jroik@manpol.net 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>