5 powodów dla których należy pić codziennie sok MonaVie!

1. MonaVie zawiera pyszną mieszankę 19 owoców, w tym brazylijską jagodę acai,
2. MonaVie to prosty i wygodny sposób na wzbogacenie diety organizmu o zdrowe substancje,
3. MonaVie pomaga prowadzić zdrowy i aktywny styl życia,
4. MonaVie może wzmacniać układ immunologiczny,
5. MonaVie posiada naturalne przeciwutleniacze (polifenole), które spowalniają proces utleniania komórek. Szersza informacja na temat walorów zdrowotnych soku MonaVie na www.zdrowydarnatury.pl . Jak zamawiać sok MonaVie przez internet? http://jacekroik.mymonavie.com/ lub proszę do mnie pisać lub telefonować: Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49 (19.00- 21.00)…….

W wakacyjnym lipcowo- sierpniowym numerze miesięcznika ?Sukces? ukazał się artykuł ?Zdrowie w płynie? napisany przez Karola Świtałę.
http://www.roik.pl/sok-monavie-zdrowie-w-plynie-w-sukcesie-o-sukcesie-jednego-z-najbardziej-cenionych-owocow-z-brazylii-ktory-podbija-polske/ .
Sprzedaż odżywczych soków bezpośrednio zainteresowanym konsumentom okazała się strzałem w dziesiątkę! Firma MonaVie- www.zdrowydarnatury.pl – odniosła ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych i obecnie należy do najszybciej rozwijających się Firm w USA. Łączna sprzedaż w roku 2009 sięgnęła 2,1 miliarda dolarów. Obecnie Firma działa w 15 krajach, ale planowana jest już ekspansja na kolejne rynki.

Polska jest pierwszym rynkiem w Europie Środkowo- Wschodniej, na którym pojawiły się produkty MonaVie. Decyzja zarządu może świadczyć o dojrzałości naszego rynku. Polacy stają się coraz bardziej wyczuleni na problemy zdrowotne, uważniej patrzymy na jakość i składniki dostępnych produktów- mówi Radosław Baszyński dyrektor generalny MonaVie Polska. Soku MonaVie nie można kupić w sklepie, produkty są dostępne wyłącznie u niezależnych dystrybutorów,taki model sprzedaży pozwala promować napój i jednocześnie spełnić marzenie o prowadzeniu własnego biznesu.

Zachęcam do zakupu soku MonaVie- chętnie udzielę wszelkich informacji na temat walorów zdrowotnych soku z jagody acai!

Oto moja strona www jako niezależnego dystrybutora soku MonaVie: jacekroik.mymonavie.com . Można z niej skorzystać zapisując się do Firmy MonaVie jak również zamawiać produkt czyli sok MonaVie w butelkach a 0,75 l. Ze mną można się kontaktować w godzinach 19.00- 21.00 , tel. 14 655 84 49. Porad udzielam bezpłatnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>