Mój teść obecnie choruje na arytmię serca oraz nowotwór płuc. Jak mu pomóc?

Witam serdecznie!
Mój teść obecnie choruje na arytmię serca, które ma 15% przepustowości krwi (podobno nadaje się tylko do przeszczepu) oraz nowotwór płuc, który prawdopodobnie daje już przerzuty. Proszę o informacje jak mu pomóc, o jakiś punkt zaczepienia.
Pozdrawiam: M. K.

Szanowna Pani!

Nie wolno rezygnować z kontaktów i zaleceń z oficjalną medycyną, ja tylko mogę podpowiedzieć coś dodatkowego. Mam tu na myśli zasady medycyny komórkowej Dr Ratha, które warto poznać.
Co to jest Medycyna Komórkowa?
Twórcą Medycyny Komórkowej jest Dr Matthias Rath – niemiecki lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w rozumieniu głównych przyczyn współczesnych chorób chronicznych, takich jak: choroby serca, cukrzyca czy osteoporoza. Dr Rath udowodnił, że większość chorób chronicznych rozwija się na skutek długotrwałego niedoboru specyficznych mikroelementów w komórkach naszego ciała i jako takim można im zapobiec.
W odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, która koncentruje się na funkcji organów i usuwaniu symptomów chorób, Medycyna Komórkowa otwiera szansę szeroko zakrojonej opieki zdrowotnej. Celem tej nowej gałęzi wiedzy jest wyeliminowanie chorób przez identyfikację ich źródeł (nie tylko symptomów) na poziomie najmniejszej jednostki funkcjonalnej naszego ciała – komórki. Najczęstszą przyczyną nieprawidłowej funkcji milionów komórek budujących nasze organy i cały organizm, prowadzących do zmian chorobowych, są chroniczne niedobory niezbędnych składników odżywczych takich jak: witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, aminokwasy.
To dzięki Medycynie Komórkowej możemy zrozumieć, dlaczego choroba sercowo-naczyniowa jest w krajach uprzemysłowionych „zabójcą numer 1”. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: serce i układ naczyń krwionośnych są najbardziej mechanicznie aktywnymi organami naszego ciała. Poddawane są one nieustannie stresowi ciśnienia krwi i pompującej akcji serca, w związku z tym zużywają ogromne ilości energii biologicznej. Pracę serca można przyrównać do nieustannie pracującego silnika– najbardziej aktywnej części w samochodzie, wymagającej szczególnej pielęgnacji i regularnego uzupełniania stanu oleju. Serce i układ krążenia wymaga – podobnie jak silnik – regularnego dopływu składników odżywczych, a szczególnie mikroelementów, bez których biologiczna energia komórkowa nie może być wytworzona. Długotrwały niedobór witamin i innych składników odżywczych prowadzi do nieprawidłowej funkcji tych komórek przyśpieszając procesy starzenia naczyń krwionośnych (arterioskleroza), stanów spazmu prowadzących do nadciśnienia tętniczego i niewydolnej pracy serca.
W podobny sposób Medycyna Komórkowa potrafi zidentyfikować podłoże wielu innych chorób i eliminować ich przyczyny startując od poziomu komórkowego. Medycyna komórkowa przenosi zrozumienie chorób od symptomów i specjalizacji opartej na organach naszego ciała ( kardiologia, ortopedia, laryngologia itd) do poziomu podstawowych funkcji komórki i zaspokojenia ich wymagań do optymalnej pracy.
W Katalogu Dr Ratha są produkty, które miałyby zastosowanie w dolegliwościach opisanych Pani liście- www.dr-rath.com . Dla komórek mięśnia sercowego: Enercor, dla zahamowania przerzutów nowotworowych w raku płuc: Vitacor Plus, EpiQuercican i Dr. Raths Phytobiologicals. Prosze podać adres pocztowy bym mógł Pani wysłać wniosek członkowski, który będzie Panią uprawniał do zakupu produktów Dr Ratha z rabatem. Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>