Medycyna komórkowa Dr Ratha. Moje kłopoty zdrowotne: początki cukrzycy.

Szanowny Panie Doktorze! Moje kłopoty zdrowotne, między innymi początki cukrzycy skłoniły mnie do poszukiwań zdrowych rozwiązań. Dotarłam do informacji o stewii i Pana nazwiska. Zainteresowana jestem zakupem rośliny w sadzonce, ewentualnie  nasion, jeśli jest szansa samodzielnie ją wyhodować. Bardzo proszę o pomoc w tej materii.
Pozdrawiam: Maria.

Szanowna Pani!
W sprawie zakupu sadzonek stewii można pisać pod adresem Leszek Walczak: eco.farm.fohat@wp.pl lub telefonować : 0-55, 271- 35- 93.
Chciałem Pani podpowiedzieć, że w początkach cukrzycy warto zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com. W tym celu proszę o podanie adresu pocztowego. Ja wtedy wyślę Pani wniosek członkowski (bezpłatnie), który po wypełnieniu należy odesłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Po kilku dniach z Biura otrzyma Pani bezpłatne materiały informacyjne oraz numer członkowski. Numer ten da Pani możliwość zakupu produktów Dr Ratha z rabatem. Oto dwa produkty, które mogą Pani pomóc przy utrzymywaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Oczywiście dieta i wysiłek fizyczny są również bardzo wskazane! Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49.

Oto właściwości Diacoru i Vitacoru Plus:

Diacor™ jest Formułą stworzoną w oparciu o wnikliwe badania naukowe, wraz z Formułą Podstawową Vitacor Plus™ wywiera korzystny wpływ na:

naturalny metabolizm glukozy i węglowodanów
ochronę komórek przed wolnymi rodnikami
wyrównanie wysokiego popytu na komórkowe składniki odżywcze

Diacor™
Diacor
dla naturalnego metabolizmu węglowodanów

Diacor™ jest dietetycznym środkiem odżywczym dla uzupełnienia dziennej diety w składniki niezbędne dla naturalnej przemiany węglowodanów.
Właściwości Formuły:

Najważniejszym dostawcą energii dla organizmu jest glukoza. Dla wielu komórek jest ona wręcz głównym źródłem pozyskiwania energii, dlatego tak ważny jest prawidłowy metabolizm glukozy.

Podwyższony poziom cukru we krwi często prowadzi do deficytu witaminy C w komórkach naszego ciała. Przyczyną tego jest fakt, że cząsteczki zarówno witaminy C, jak i glukozy mają podobną budowę molekularną i współzawodniczą w transporcie do wnętrza komórki. Brak równowagi w przemianach witamin i węglowodanów może doprowadzić do gromadzenia się cukru w komórkach śródbłonka naczyń krwionośnych.

Diacor™ zawiera synergiczną kombinację różnych komórkowych składników odżywczych o udokumentowanej roli w metabolizmie cukru.

Diacor™ zawiera miedzy innymi witaminę C w formie askorbinianu wapnia i magnezu, jak również palmitynianu askorbylu – rozpuszczalnej w tłuszczach. Witamina C jest najważniejszym komórkowym składnikiem odżywczym o działaniu przeciwutleniającym, wpływa na równowagę przemian witamin i węglowodanów, ponadto optymalizuje wchłanianie chromu w organizmie.

Innym ważnym składnikiem Formuły Diacor™ jest witamina E – rozpuszczalna w tłuszczach. Obie witaminy C i E współdziałają synergicznie: witamina E chroni przed szkodliwymi wolnymi rodnikami błony komórkowe i lipoproteiny krwi (np. LDL), natomiast witamina C pomaga regenerować witaminę E, zwiększając w ten sposób jej dostępność.

Pierwiastek śladowy – chrom – jak sama nazwa wskazuje, jest wykorzystywany w procesach metabolicznych tylko w niewielkich – śladowych ilościach, jednak stanowi ich ważny element. Chrom jest niezbędnym biokatalizatorem w metabolizmie glukozy. Wraz z magnezem bierze udział w regulacji działania insuliny. Chrom jest częścią składową tzw. faktorów tolerancji glukozy, które umożliwiają wiązanie insuliny w błonach komórkowych i regulują płynący do wnętrza komórek strumień cukru.

Inozytol i cholina są składnikami lecytyny, ważnego materiału budulcowego błon komórkowych. Odgrywają znaczącą rolę w metabolicznym transporcie i optymalnym zaopatrzeniu komórek w substancje odżywcze.

Witaminy grupy B i biotyna są nośnikami bioenergii metabolizmu komórkowego w przemianie glukozy. Witaminy z tej grupy poprawiają metaboliczną wydajność komórek, zwłaszcza wątroby – głównego ośrodka przemiany materii organizmu.

Diacor™ jest Formułą stworzoną w oparciu o wnikliwe badania naukowe, wraz z Formułą Podstawową Vitacor Plus™ wywiera korzystny wpływ na:

naturalny metabolizm glukozy i węglowodanów
ochronę komórek przed wolnymi rodnikami
wyrównanie wysokiego popytu na komórkowe składniki odżywcze

Sposób użycia

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Diacor™ wraz z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.
Dawkowanie:

dorośli:
3 x dziennie 1 tabl.

Opakowanie zawiera 90 tabletek
1 tabletka zawiera:
witamina C 583,4 mg
z tego palmitynian askorbylu 83,3 mg
witamina E 27,5 mg
witamina B1 3,33 mg
witamina B2 5,33 mg
witamina B3 16,67 mg
witamina B5 16,7 mg
witamina B6 3,33 mcg
witamina B12 3,3 mcg
biotyna 16,7 mcg
magnez 100 mg
chrom 33,3 mcg
kwas foliowy 66,7 mcg
inozytol 33,3 mg
cholina 66,7 mg

Vitacor Plus™
Program Podstawowy

Programem podstawowym dla wszystkich jest Vitacor Plus™, zawierający kombinację ponad 30 substancji niezbędnych do prawidłowej funkcji naszego ciała, takich jak: witaminy, minerały, aminokwasy i pierwiastki śladowe. Przy doborze składników wykorzystano ich współdziałanie – synergizm, dlatego Vitacor Plus™ jest podstawową formułą wspomagającą metabolizm komórkowy ludzkiego organizmu, jak również głównym źródłem bioenergii. Vitacor Plus™ służy do uzupełnienia dziennej diety dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, w każdym przedziale wiekowym.
Zastosowanie

Vitacor Plus™ przeznaczony jest do wzbogacenia dziennej diety:

wspomaga procesy przemiany materii każdej komorki organizmu
jest źródłem bioenergii w procesach decydujących o kondycji fizycznej i psychicznej
usprawnia procesy niezbędne w budowie komórki
usprawnia procesy niezbędne w ochronie komórek przed niszczeniem
niezbędny do utrzymania zdrowych i stabilnych naczyń krwionośnych
pomaga w stabilności tkanki łącznej, stanowiącej podstawową strukturę kości i zębów

Sposób użycia

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Vitacor Plus™ wraz z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.
Dawkowanie

dorośli:
3 x dziennie 1 tabletka

dzieci:
1 – 6 lat ½ – 1 tabl. dziennie
6 – 12 lat 1 – 1 ½ tabl. dziennie
2 – 15 lat 1 ½ – 2 tabl. dziennie

Opakowanie zawiera 90 tabletek
1 tabletka zawiera:
witamina C 200 mg
z tego palmitynian askorbylu 56,7 mg
witamina E 29,1 mg
witamina A (beta-karoten) 158,4 mcgRE
witamina B1 2,3 mg
witamina B2 4,3 mg
witamina B3 15 mg
witamina B5 13,3 mg
witamina B6 3,3 mg
witamina B12 6,7 mcg
witamina D3 1,1 mcg
kwas foliowy 30 mcg
biotyna 21,7 mcg
L-prolina 36,7 mg
L-lizyna 36,7 mg
L-karnityna 11,7 mg
L-arginina 13,3 mg
L-cysteina 11,7 mg
wapń 28,3 mg
magnez 13,3 mg
potas 6,7 mg
cynk 2,3 mg
mangan 433 mcg
miedż 110 mcg
selen 6,7 mcg
chrom 3,3 mcg
molibden 1,3 mcg
inozytol 11,7 mg
koenzym Q10 2,3 mg
fosfor 5 mg
piknogenol 2,3 mg
bioflawonoidy cytrusowe 33,3 mg
naturalny kompleks tokoferoli 7,3 mg
naturalny kompleks karotenoidow 16 mcg

C 200

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>