W jaki sposób mogę otrzymać materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej Dr Ratha?

Witam serdecznie,
Panie Doktorze, dostałam już jakiś czas temu kwestionariusz z koalicji do wypełnienia na konsultanta i nie wiem co mam począć. Jak wcześniej wspomniałam nie jestem zainteresowana dystrybucją produktów, ale wyłącznie otrzymywaniem materiałów edukacyjnych do szerzenia wiedzy i prowadzenia prelekcji na temat komórkowych substancji odżywczych i programów zdrowia komórkowego. Myślimy o założeniu w naszym regionie klubów zdrowia, gdzie będziemy zajmować się szeroko zakrojoną profilaktyką zdrowotną. Jestem poważnie zainteresowana szerzeniem wiedzy o medycynie komórkowej i jej programami. Również wiedzę tę chcę wykorzystać dla dobra mojej rodziny i znajomych. Jak więc mogę pozyskiwać te materiały, by poszerzyć wiedzę w tej dziedzinie. Nasza działalność jest również non-profit, chyba że zostanie objęta programem unijnym, co jeszcze nie jest pewne. Chciałabym też skończyć kurs dla zaawansowanych. Czy on jest odpłatny? Serdecznie Pana pozdrawiam. Irena.

Uzyskanie tytułu Konsultanta w Koalicji dla Zdrowia Dr Ratha,nie zobowiązuje do żadnych działań w zakresie dystrybucji produktów Dr Ratha. Daje on jednak możliwość zakupu dla siebie produktów Dr Ratha ze zniżką. Materiały informacyjne oraz Katalog produktów otrzymuje się bezpłatnie z Biura Dr Ratha w Warszawie, po wypełnieniu kursu podstawowego oraz wniosku o członkostwo jako konsultant. Takie wnioski wyślę każdemu chętnemu, kto chciałby się zapoznać z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. Listy w tej sprawie proszę do mnie kierować podając adres pocztowy i telefon kontaktowy. Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49 , 19.00- 21.00. p.s. Kurs dla zaawansowanych jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>