Interesuje mnie napój EM-X Gold. Mam chorą Matkę. List od Zofii.

Dzień dobry, Panie Doktorze! Przechodzę właśnie wstępną fazę zafascynowania mikroorganizmami Pana Profesora Higi. Interesuje mnie EM-X GOLD ze względu na moją matkę, która od lat cierpi na gościec (RZS). Oprócz tej przewlekłej choroby, ma problemy z sercem, ma wstawiony rozrusznik i ma stwierdzoną arytmię. Na gościec bierze Metotreksat, a w związku z rozrusznikiem serca , Acenocumarol i jeszcze kilka leków na arytmię, ale ich nie pamiętam. Mam pytanie, czy EM-X Gold nie spowoduje wahań w krzepliwości krwi? Wiele czasu trwało ustalanie dawki, ale i tak nie jest idealna i czasem są wahania in +, lub in – Teraz jest to dawka w cyklu 4 dni po 1/4 i piąty bez dawki. Co Pan , doktorze, myśli o podaniu tak schorowanej 82-latce EM-ów? Byłabym wdzięczna za krótką odpowiedź. Pozdrawiam, Zofia R.

Szanowna Pani !

Trudno sobie wyobrazić, aby jeden produkt mógł Mamie „cudownie” pomóc. Reumatoidalne Zapalenie Stawów (RZS) jest schorzeniem złożonym. Dodatek produktów naturalnych zawierające dużo antyoksydantów takich jak: sok MonaVie, czekolada Xocai i zastosowanie produktów z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha, daje większą szansę uzyskania poprawy zdrowia! Nie wiem czy picie EM-X Gold może spowodować wahania krzepliwości krwi? Pozdrawiam! Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>