15.05.2010 r. w Warszawie, otwarcie MonaVie w Polsce! Dołącz do Klubu Zdrowia Internautów pijących codziennie sok z jagody acai!

Warto poznać walory zdrowotne soku z jagody acai- www.zdrowydarnatury.pl a później proszę nadesłać zgłoszenie pod moim adresem: roik@roik.pl, celem uzyskania informacji w jaki sposób można go zamawiać przez internet z dostawą do domu butelek soku! Kluby Zdrowia Internautów pijących codziennie sok z jagody acai powstały już w Bielsku- Białej, Szczecinku i Poznaniu!  MonaVie to wspaniały, pyszny napój łączący brazylijską jagodę açai oraz 18 innych znakomitych owoców egzotycznych z całego świata. Ta wyjątkowa formuła wykorzystująca filozofię Zbilansowania-Różnorodności-Umiaru dostarcza niezwykle silnych przeciwutleniaczy.

Znakomita Mieszanka Açai
MonaVie stanowi wspaniałą mieszankę owoców natury, dzięki czemu możemy cieszyć się tym znakomitym napojem w każdej chwili. W jego skład wchodzą: jagoda açai, jabłko, winogrono, gruszka, ananas, żurawina, passiflora, dziki bez, suszona śliwka, kiwi, borówka amerykańska, jeżyna, kolcowój pospolity, wiśnia, granat, liczi, acerola, banan, borówka czarna.

Główne Właściwości

* Mieszanka ta oferuje dużą ilość różnorodnych przeciwutleniaczy, łącznie z występującą w naturze witaminą C.
* Zaprojektowana dla tych, którzy chcą w wygodny sposób dodać różne owoce do swojej diety.
* Jedynie 120 mililitrów napoju MonaVie dostarcza niezwykle silnych przeciwutleniaczy, znajdujących się w owocach z całego świata, włącznie z jagodami açai.
* To dobro zawarte w mieszance MonaVie dostępne jest dla osób w każdym wieku, zarówno tych młodych jak i osób starszych.

Najważniejsze Informacje

* Polifenole o właściwościach przeciwutleniających można znaleźć w wielu owocach.
* Z uwagi na swoją różnorodność przeciwutleniaczy, jagody açai uznane zostały za jedne z najcenniejszych owoców na świecie.
* Suszone w postaci zamrożonej jagody açai, będące głównym składnikiem mieszanki MonaVie, są znane ze swych właściwości przeciwutleniających.
* Filozofia Zbilansowania-Różnorodności-Umiarkowania MonaVie sprawia, że każda porcja napoju smakuje wyjątkowo.
* MonaVie to orzeźwiający dodatek do zdrowego trybu życia opartego na zróżnicowanej i zbilansowanej diecie oraz ruchu fizycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>